Ev yapımı CNC Router projem

Mobilya parçası satanlarda bulurum sanırım.

Civatacilarda bulunur ahsap somun diye gecer...

dns dene bişey var :D

bu arada devir hızlıysa feedrate i hızlandırabilirsin abi. herzaman olmaz ama şu videodaki feed hızı bence o devire çok yavaş

Feed rate'i hızlandıramıyorum. Hızlandırınca slave ekseni tıkanmaya başlıyor. Mecburen yavaş tutuyorum.

slave sanırım güç kaynağı yetmiyor.
aynı anda 3 motor çalışıyor çünkü

Şimdi de şunlardan yapıyorum. 4 tane işimi görür. Bu arada SW/SC de öğrenmiş oluyorum.

M6 Thread Aluminum Alloy Pressing Platform Plate for Engraving Machine DIY Part $3.98 Free Shipping @goodLuckBuy.com

pressing_plate.jpg

Pabuçmu bu? hazırı işlemeden daha uyguna gelir gibi, ahşap değilse tabi.

Bir de tabla , vakum tabla gibi olmuş. aslında cnclerin dışına pimapen kabin baya sesi keser ama,hem yer kaplar ,hem çalışma alanını daraltır hem de $ $ :)

Olsun elimde bir sürü parça alüminyum var. Onları değerlendiriyorum bu vesile ile.

Ilk parcami isledim arkadaşlar. Aynisindan 3 tane daha yapacağım.

Benim Bosch motora haksızlık etmişim. Hiç zorlanmadan 7 serisi alüminyumu işledi. Bor yagi kullandım. Mdf'ye akan yerleri biraz kabardi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1399733766254.jpg
    uploadfromtaptalk1399733766254.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 154
  • uploadfromtaptalk1399733779380.jpg
    uploadfromtaptalk1399733779380.jpg
    34.7 KB · Görüntüleme: 147
Mukemmel olmus

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslinda su gecirmeyen bi kuvet yapsan. Bir kosesinde de tahliye deligi.. sonra o tahliyeden akani biriktirip filtreleyip tekrar kullanabilirsin. Yeterki su gecirmeyen kuvetin icinde kesebilmen

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanayide bor yağının 20 litresine 250 lira dediler. Zar zor açtırıp 5 litre aldım.

Forum istatistikleri

Konular
129,254
Kullanıcılar
451,655
Son üye
merttbedir

Yeni konular

Geri