Fabrika İçin Zil Cihazı

Ben bu tip uygulamalarda LOGO PLC kullanıyorum... Oldukça fonksiyoner...

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
siemens logo ile cok rahat yapabilirsin ornek program devresını gonderıyorum
sabah saat 08 00 da 10 sn
18 30 da 10 sn
20 00 da 10 sn

Ekli dosyalar

• haftalık zaman saati.rar
    17.1 KB · Görüntüleme: 98
dersane ve okullarda kulanılan müzik veye kanpana zil bağlana bilen hatalık ayarlana bilen dijital zilrolasi unanlanlarteknoloji de bula bilirsin

Sana üç senecek sunuyum:

1-Bu iş için programlanabilir dijital ekranlı zaman röleleri var fiyatlarıda uygun 50 tl civarında bununla istediğin kadar program yazabilirsinçıkışınada ne bağlarsan onu çalar. sana programlı olması şart çünü 1 gün içerisinde en az tek vardiya için 6 program yazılabilen bir zamanrölesi lazım.
2- Okullarda kullanılan zaman zil sistemleri var onlardanda kulanabilirsin gittigidiyorda bile var

3- Anons sisteminiz varsa pc programları var free yada demolarını indirip kullanabilirsin beyenirsen satın alırsın.

Siemens LOGO! programlanabilir röle kullanarak zili 7/24 istediğiniz periyotlarda ve sürede çaldırabilirsiniz.Yıllık-haftalık ve aylık gerçek zaman saatlerini çok basit fonksiyon blokları yardımı ile kullanabilirsiniz.Fakat yaklaşık 150 TL gibi maliyetli bir uygulama olur.Ancak çok esnek bir programlama ve set değer girme imkanınız olur.

siemens logo da gercek zaman zati var haftanın ıstedıgın gununlerınde ıstedıgın kadar zaman ayarı yapanılırsın

Evet ancak LOGO! pahalı bir uygulama olabilir duruma göre ancak kalıcı çözümdür.72 € ya mal olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
129,059
Kullanıcılar
451,332
Son üye
coskunomar

Yeni konular

Geri