Fan 5 dk calisip 10.dk.duracak

Bende bi fan var 5 dk durup 10 dk otomatik calistiracam. Nasil yapacam cizimi devresi nasil olacak acik sekilde yardimci olurmusunuz
Fanı sürmek için bir kontaktör kullanın. Kontaktörü de çift zamanlı bir zaman rölesi ile (mesela https://enda.com/automation/timers/em4401/ ) Ton ve Toff sürelerini istediğiniz gibi ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba düşük güçte birşey çalıştıraçaksanız bu ürün ile yapa bilirsin ben dalgıç pompaları için suyun az olduğu yerlerde kullanıyorum. nasıl bir fan çalıştıracaksın güçü ne bilmiyorum dc çalıştıraçaksanız veya düşük güçlü ac işlerde işiniz görür. AC bir fan çalıştıaçaksanız bir zaman rölesi alın .

Şu cesarete hayranım. Vallahi cevap veren arkadaşların emeğine ben kendim üzülüyorum. Forum sitesine üye olup yazı yazabilecek kadar telefon yada bilgisayar kullanan herkes youtube da bu sorusunun cevabını İngilizce'ye dahi ihtiyaç duymadan uygulamalı olarak bulabilir. Bilgi paylaştıkça güzeldir amenna. Bu yüzden bu forumlar var. Ama soru sorma şekli mi desem yardım etmeye çalışanların sorularına verilen cevaplar mi desem. Bilemedim gerçekten.

Bunlar,şahsa ait özel cevap rahatlığı.Okullar başladı,gayretli ! yardımlar eksik olmaz artık.Hazır,cevaplıyacaklar ! varken,emek harcamak niye ? Şükürki,cevapları adres teslimi istemiyorlar.

Kullanacağın parçalar ve özellikleri ney? Bir fan ve güç kaynağı ile bunu sağlayamazsın.

Bazı zaman ayarlı prijler var işine yarayabilir fakat küçük çaplı ileriye dönük bir projede kullanıcaksan ve bütçen çok fazla yok ise bir klon arduino ile yapabilirsin. Fakat çok çaplı bir projede kullanıcaksan daha farklı şeylerde düşünebilirsin.

Şu cesarete hayranım. Vallahi cevap veren arkadaşların emeğine ben kendim üzülüyorum. Forum sitesine üye olup yazı yazabilecek kadar telefon yada bilgisayar kullanan herkes youtube da bu sorusunun cevabını İngilizce'ye dahi ihtiyaç duymadan uygulamalı olarak bulabilir. Bilgi paylaştıkça güzeldir amenna. Bu yüzden bu forumlar var. Ama soru sorma şekli mi desem yardım etmeye çalışanların sorularına verilen cevaplar mi desem. Bilemedim gerçekten.
Her yigidin yogurt yeme sekli farklidir. Sen yogurdu uzerine dokenlerdensin. Farkli cevaplar insanlari dahada bilgilendirir senin cevabin sende kalsin. Cevap verenler sagolsun insancillar sen oduncul sun.
Her yigidin yogurt yeme sekli farklidir. Sen yogurdu uzerine dokenlerdensin. Farkli cevaplar insanlari dahada bilgilendirir senin cevabin sende kalsin. Cevap verenler sagolsun insancillar sen oduncul sun.
Cevap vermeyebilirsin cevap verenlere de burnunu sokup akil çelenlerden olma

Kardeşim sen bu kafada ve uslupta devam et.

Cevap vermeyebilirsin cevap verenlere de burnunu sokup akil çelenlerden olma
Bizim gibilerin üzerine döktüğü yoğurt senin gibi yiğitlerin eline de yüzüne de çok.

Forum istatistikleri

Konular
129,252
Kullanıcılar
451,653
Son üye
cristasyy1

Yeni konular

Geri