Forum gİrİŞ

cahits

Üye
Sayın yöneticiler forum ana sayfa girişteki sağ taraftaki Ana sayfa,Forum,Haberler,Dosyalar kısmına tıklanınca herhangi bir sayfaya yönlenilmiyor.Burası gereksiz ise kaldırılabilir mi? veyahut ne yapılabilir.Saygılar

cahits ' Alıntı:
Sayın yöneticiler forum ana sayfa girişteki sağ taraftaki Ana sayfa,Forum,Haberler,Dosyalar kısmına tıklanınca herhangi bir sayfaya yönlenilmiyor.Burası gereksiz ise kaldırılabilir mi? veyahut ne yapılabilir.Saygılar

Sn.cahits

Öncelikle bir süredir iş yoğunluğum yüzünden siteyle ilgilenemediğimden sorunuza geç cevap vermek zorunda kaldım bunun için kusura bakmayın...

Sorununuza gelince; evet dediğiniz gibi forum sayfamızın o özellikleri şu anda kullanılamıyor.İşin açığı Forumumuz için yeni bir tema tasarımı aşamasında olduğumuz için bizde pek dikkate almadık yeni temamız yürürlüğe geçtiğinde bu sorunlarda ortadan kalkacaktır.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımla...
Kolay Gelsin...

yeni temelarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz sayın burçin erişen

arkadaşlar adım alper bu siteye rast gele ulaştım ama güzel bir siteymiş yanlız yabancısı oldugum için yardımınıza ihtiyacım var benim tez hazırlamam gerekiyor üniversite ögrencisiyim invertör hakkında bilgiye ulaşmam lazım bilgisi veya elinde not olan var ise benimle paylaşa bilirmi acil haberinizi bekliyorm saygılarmla hepinize hayırlı geceler birde form un kurallarını bilmiyorum ama msn mi verecegi bana burdan ulaşırsanız çok sevinirim

Forumda msn ve mail adresi paylaşmak yasaktır.

alper alataş ' Alıntı:
arkadaşlar adım alper bu siteye rast gele ulaştım ama güzel bir siteymiş yanlız yabancısı oldugum için yardımınıza ihtiyacım var benim tez hazırlamam gerekiyor üniversite ögrencisiyim invertör hakkında bilgiye ulaşmam lazım bilgisi veya elinde not olan var ise benimle paylaşa bilirmi acil haberinizi bekliyorm saygılarmla hepinize hayırlı geceler birde form un kurallarını bilmiyorum ama msn mi verecegi bana burdan ulaşırsanız çok sevinirim **************

Inverter nedir? linki işinize yarar.
Forum ana sayfasından Ara butonuna tıklayıp, forum içi arama yapabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
129,465
Kullanıcılar
452,025
Son üye
bulentnar

Yeni konular

Geri