Görev Yöneticisi görünmüyor

ramonn

Üye
arkdaşlar merhaba Ctrl+Alt+Delete fonksiyonundan Görev yöneticisini çalıştırmak istiyorum fakat görev yöneticisi aktif değil. Sorunu nasıl çözebilirim acaba?

xp kullanıyorum. şirket bilgisayarı üstelik.

alttaki görev çubuğuna sağ tıkladığınızda da mı görev yöneticisi yok. Sality virüsüne benziyor. Harddiskinizi söküp, güncellenmiş kaspersky olan bir pc ye takıp, taratmanızı öneririm. Sizin antivirüsünüz nedir?

benim şirket bilgisayarımdad da çıkmıyor bana şöyle bir uyarı veriyor görev yönetici si kullanımı engellendi ağınızı yöneten yöneticiye başvurun.... sizdede böyle bir engelleme söz konusu olmasın?

ha evet, şirket bilgisayarlarında öyle kısıtlamalar olabiliyor. Sayın vatanteknik bu konuda haklı. Sayın vatanteknik;
şirket elektrikçisinin bilgisayarını, hangi çılgın bilgiişlemci kısıtlayabiliyor anlamadım. Kes abi, elektriğini, suyunu, klimasını falan, aklı başına gelsin :)

alttaki görev çubuğuna sağ tıkladığınızda da mı görev yöneticisi yok. Sality virüsüne benziyor. Harddiskinizi söküp, güncellenmiş kaspersky olan bir pc ye takıp, taratmanızı öneririm. Sizin antivirüsünüz nedir?

hocam sality virüsü var ama eset kulanıyorum. siliyor diyor gerçi. silmiyor galiba :s başka biryol var mı? laptop tan harddiski sökmezsem iyi olur :D kaspersky nın sadece bu virüseözel bir eklentisi gibi bişey varmı? yada başka bir antivirüsün!

ha evet, şirket bilgisayarlarında öyle kısıtlamalar olabiliyor. Sayın vatanteknik bu konuda haklı. Sayın vatanteknik;
şirket elektrikçisinin bilgisayarını, hangi çılgın bilgiişlemci kısıtlayabiliyor anlamadım. Kes abi, elektriğini, suyunu, klimasını falan, aklı başına gelsin :)

yok ben kendi kendimi kesiyorum şirket benim aga birtane ana bilgisayarım var onuda abim var ford otosan da makina müh. o kontrollerini yapıyor arasıra buraya gelince bende sormadım hiç niye böyle diye boşver sizlerle burada bu paylaşımları yapa bilmek bana yeter... bu aralar biraz yoğunumda inşallah yeni projem bitince sizinle paylaşıcam plc ile uğraşıyorum.... saygılar.:D :D

başarılı çalışmalar...

hocam böyle bir kısıtama söz konusu değil. sality virüsünden kaynaklı dediğinize göre. bu virüsü nasıl silebilirim

inanın hiç sality virüsü ile tanışmadım ama vaktiniz var ise size tavsiyem yılların kesin ve tek çözümü: FORMAAAT :) kusura bakma ama 2. yol antivürüsü değiştirin...

başarılı çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
129,059
Kullanıcılar
451,332
Son üye
coskunomar

Yeni konular

Geri