Günlük Sohbet Muhabbet

Son düzenleme:
Bu ürünler f/p olarak çok iyi gözüküyor ama herhalde cortlama performansı da baya iyi . Baya sağlam bir tamirci var Youtube de . Ya şöyle iyi hem ucuz hem şöyle hem uçuyor hem kaçıyor diye ballı ballı anlatıyor ve kullanıyordu. En son cortlarmış .
Bir çuval para döküp alınan cihazlarda cortlayabiliyor. Elektronik işte, çoğu kalite birazıda şans işi. En azından ucuz olunca çok üzülmez insan. Hem biz profesyonel değiliz sürekli kullanmıyoruz ki bize uzun süre hizmet eder herhalde.

Bir çuval para döküp alınan cihazlarda cortlayabiliyor. Elektronik işte, çoğu kalite birazıda şans işi. En azından ucuz olunca çok üzülmez insan. Hem biz profesyonel değiliz sürekli kullanmıyoruz ki bize uzun süre hizmet eder herhalde.
Samsung J4 telefonum var 5 senedir kullandığım. 3. pilini aldım geçen sene . Bozulmadan da yenisini almamaya azmettim . Oda maşallah bozulmamakta ant içti herhalde 😀

Samsung J4 telefonum var 5 senedir kullandığım. 3. pilini aldım geçen sene . Bozulmadan da yenisini almamaya azmettim . Oda maşallah bozulmamakta ant içti herhalde 😀
Ne güzel işte. Keşke herkes böyle kullansa. Ondan sonra alacağın telefonu bu kadar uzun süre kullanamayacağına garanti verebilirim. Gerçi AB bilmem ne birliği geçenlerde bir karar almıştı. Bundan sonra üretilecek telefonların pilini kullanıcı kendisi değiştirebilmeli, kullanıcı kendi tamir edebilmeli falan diye. Apple ada bundan sonra lightning kablo kullanırsan telefonlarını AB de satamazsın dediler adamlar ilk defa yeni Iphone u Type C ile çıkardılar. Belki bu kararlar uygulamaya girerse yine uzun süre kullanabileceğimiz telefonlar piyasaya girer.
Haberi bulursam paylaşırım...

Son düzenleme:
Bende mikroskop almayı düşünüyorum ama bu şekilde dijital mi yoksa analog bildiğimiz mikroskop mu alayim bilemedim.

Alacağım mikroskobu aslinda iki kisi kullanacagiz. benim 6. Sinif bir kızım var oda meraklı biri onun kullanımı için de düşünüyorum.

Bakalim. Araştırıyorum ikinci el sayfalarında var mikroskoplar ama karar veremedim.

Elektronik isi için bu tür ekranlar daha mantıklı.

Serkan bey, arızalı bir güç kaynağını tamir için götürdüğüm tamirci arkadaşda, bir büyüteç gördüm. PC ye baglı idi. kartı, ekrandan görüntülüyordu.

Devlet babaya ağladım istiyorum diye 😀

Ekli dosyayı görüntüle 101602
Ağlamayan bebeğe mikroskop yok 😉😊. Hayırlı olsun elinize su dökülmüyordu artık hiç değmez. Eski konu vardı, topraktaki ganimetler her taraf pcb dağ taş elektronikti. Bitti mi onlar ayağınız mı varmıyor o taraflara acaba?

Işık hakkında diyeceğim şayet masraf yaptıracaksanız, parlamayan yani önünde soft filtre olan bir model olmasında dikkat etmenizde fayda var. Şafak da hayırlı olsun ama elinizi paçanızı hemen çekmeyin, belki bu oyuncakla icat yaparsınız keşifte bulunursunuz 🙂

Ağlamayan bebeğe mikroskop yok 😉😊. Hayırlı olsun elinize su dökülmüyordu artık hiç değmez. Eski konu vardı, topraktaki ganimetler her taraf pcb dağ taş elektronikti. Bitti mi onlar ayağınız mı varmıyor o taraflara acaba?

Işık hakkında diyeceğim şayet masraf yaptıracaksanız, parlamayan yani önünde soft filtre olan bir model olmasında dikkat etmenizde fayda var. Şafak da hayırlı olsun ama elinizi paçanızı hemen çekmeyin, belki bu oyuncakla icat yaparsınız keşifte bulunursunuz 🙂
Durum hala aynı. Geçen gün atıyorlardı bir kutu elektronik malzeme çöpe. Atmayın koyun ambara dedim .

Serkan bey, arızalı bir güç kaynağını tamir için götürdüğüm tamirci arkadaşda, bir büyüteç gördüm. PC ye baglı idi. kartı, ekrandan görüntülüyordu.

Abi bilgisayara bağlanan, doğrudan monitöre bağlanan bir çok tür mikroskop çıktı. Cok faydalı ürünler. Ama ben doğrudan elektronik isi yapmadığım için butcemi buna ayıramıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,063
Kullanıcılar
451,344
Son üye
sezgin12

Yeni konular

Geri