güvenlik kamerası hakkında bilgi istiyorum

bayx26

Üye
mrhabalar benim ögrenmek istedigim elimde 1 tane eleganca marka color ccd camera hc303b kodlu bir kamera var ben bu kamerayı bahcemde kullanmak istiyorum direk pc ye baglamak istiyorum kablosu yok adaptör yok bilgimde yok kamerayı pc ye nasıl baglayıp kayıt yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Sn Arkadaşım yazdığına göre kameranın çalışmasını sağlayan adaptörü yok öncelikle bunu temin et 12 v dc ayrıca kablo ve 2 adet konnektör al bilgisayarın içinde video kartı al programını kur hayırlı olsun.

video kartı ve programı nereden bulabilirim tv kartı olurmu

tv kartına baglanabilirmi
------------------
tv kartı olurmu video kartı yerine

Son düzenleme:
Sn Arkadaşım yazdığına göre kameranın çalışmasını sağlayan adaptörü yok öncelikle bunu temin et 12 v dc ayrıca kablo ve 2 adet konnektör al bilgisayarın içinde video kartı al programını kur hayırlı olsun.

video kartı yerine tv kartı olurmu

hayır arkadaşım tv kart kullanmasıın bir kamera kartı alman gerekiyor tv katta kullanabilirsin ama sorun çok olur kamera kartı ucuz ve rahat olur
saygılar

hayır arkadaşım tv kart kullanmasıın bir kamera kartı alman gerekiyor tv katta kullanabilirsin ama sorun çok olur kamera kartı ucuz ve rahat olur
saygılar Arkadaşım net olarak belirtmiş

Bilgi sahibi birinden fiziksel bir destek almanızda fayda var derim

mrhabalar benim ögrenmek istedigim elimde 1 tane eleganca marka color ccd camera hc303b kodlu bir kamera var ben bu kamerayı bahcemde kullanmak istiyorum direk pc ye baglamak istiyorum kablosu yok adaptör yok bilgimde yok kamerayı pc ye nasıl baglayıp kayıt yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

merhaba sayın bayx26
yapmanız gereken sadece 1 adet kamera kartı adaptörede gerek yok pcnizi açın power suply çıkışındaki elektrik kablolarında yanyana olan sarı ve siyah kabloları kameranıza gönderin sarı + siyah - bağlayın çalşıcaktır kamera kartları çok ucuz zaten bu kadar
saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri