gefran 1000-1001-1101 kontrol cihazları

sinanbil76

Üye
Arkadaşlar gefran 1000 ile ilgili tecrübe yaşamış birisi bu cihazın parametreleri hakkında yardımcı olabilirmi.Bu cihazla iki adet hidrofor motoru kontrol ediyorum.biri 4.5 ve 6.5 arası çalışıyor.Digeri daha düşük bir basınçta çalışıp 6.5 ta duruyor.Tabi artık çalışamıyor çünki parametre diye bişey kalmadı sagolsun arkadaşlar arıza yapınca hepsini degiştirmişler.Birdaha düzeltemedim.Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Gefran 1000 serisi olduguna eminmisin?

Gefran 1000 ben kullanıyorum ama o Gefran ısı konrol rolesi tabir edilen bir eleman basınç kontrol değil ????

Evet çok amaçlı kullanılabiliyor.Bir basınç prosesi sayesinde basınç kontrolü saglana biliyor.

Senin ptc bagladıgın yere + ve - girişlerine seri bağlanıyo.

Çok teşekkür ederim sayın mustak.Bende biraz araştırdım tabi ama,türkçe klavuz bulamadım bendekide sizin gönderdiginizden.Çeviri için bir arkadaşımdan yardım istedim ama,onunda teknik terim bilgisi olmadığından başarılı olamadım.Neyi nereye girecegim açısından ,anlaya bilmem önemli onun için araştırmaya devam...Tekrar teşekkürler.

Arkadaslar benimde elimde tpd32 sİeİdrİve gefran var teknik bilgisi olan arkdaslardan yardim istiyorum

Peki tr temsİlcİsİne nasil ulasicaz peki serkanco? ben bu sitede yeniyim

merhaba arkadaslar. benim gefran 1600 controller kullanabilmem için türkçe kullanım klavuzuna ihtiyacım var. nereden bulabilirim ya da bu cihazı hiç kullanan var mı ? değerleri istediğim gibi ayarlayamıyorum. teşekkürler....

Forum istatistikleri

Konular
128,928
Kullanıcılar
451,094
Son üye
ulbeya

Yeni konular

Geri