GSM Modülü Yardım

Fotosu çektik koyduk. Diyorsunki daha iyisini çek. Ne ayapmak istiyosun bilmiyorumki. Aklıma tek gelen

rotgenini çıkarmak için olsa gerek diye düşünüyorum. Yoksa devre ortada, neyin ne olduğu belli. Diyorsunki

git fatoğrafçıya fotoğraf çektir. Bu maksadı aşan bir talep. Onun yerine, neyini merak ediyosun onu sor ben

sana yazayım. Devrenin üzerinde malzeme ismi mi okumaya çalışıyorsun?

Bugüne kadar senin gibi bu resimi beğenmedim başka resim koy demedi kimse.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Siz ürünü satıyorsunuz bende bu yüzden foto istiyorum, satıcı müşteri ilişkisi, biraz pimpirikli bir adamım, inciğini cıncığını incelemeden ucuzda olsa birşey almam, 3-5 dolarlık ürünlerin bile her açıdan 3-5 tane sizin koyduğunuz fotodan daha kaliteli fotoları yükleniyor satış yapılırken, ben satıcı ürünü hakkında ne kadar detay veriyorsa ürününe o kadar güveniyor diye düşünürüm, ürün sizin kaliteli foto koymakta size kalmış, ben yeterinden fazla talep ettim, dalga geçtiniz, kararınıza birşey diyemem, eyvallah. Bu arada niyetim ürün kopyalamak falan değil, ben zaten tasarımcıyım, bugüne kadar gsm-gprs vs. ile uğraşmadım birsüredaha uğraşamam elimde başka projeler var, emek hırsızlığına karşıyım, sonuçta yapan kişi uzay mekiği yapmasada zamanını parasını bilgisini kullanıp birşeyler koyuyor ortaya, ürün kalitesi ne olursa olsun ortaya birşeyler çıkarmak takdir edilmesi gereken bir başarıdır, çalınması gereken değil.

- - - Updated - - -

Siz ürünü satıyorsunuz bende bu yüzden foto istiyorum, satıcı müşteri ilişkisi, biraz pimpirikli bir adamım, inciğini cıncığını incelemeden ucuzda olsa birşey almam, 3-5 dolarlık ürünlerin bile her açıdan 3-5 tane sizin koyduğunuz fotodan daha kaliteli fotoları yükleniyor satış yapılırken, ben satıcı ürünü hakkında ne kadar detay veriyorsa ürününe o kadar güveniyor diye düşünürüm, ürün sizin kaliteli foto koymakta size kalmış, ben yeterinden fazla talep ettim, dalga geçtiniz, kararınıza birşey diyemem, eyvallah. Bu arada niyetim ürün kopyalamak falan değil, ben zaten tasarımcıyım, bugüne kadar gsm-gprs vs. ile uğraşmadım birsüredaha uğraşamam elimde başka projeler var, emek hırsızlığına karşıyım, sonuçta yapan kişi uzay mekiği yapmasada zamanını parasını bilgisini kullanıp birşeyler koyuyor ortaya, ürün kalitesi ne olursa olsun ortaya birşeyler çıkarmak takdir edilmesi gereken bir başarıdır, çalınması gereken değil.

Yapıcı söylemleriniz için teşekkür ediyorum. olması gereken budur. Bir ürünü iyidir

ya da kötüdür. Bunu ortaya koymak için ürünle ilgili sorular sorarak bu netleştirilir.

Şunu söylemeliyim ki şuana kadar kimse ürünle ilgili burda fiyat dışında soru sormadı.

Çoğu peşin hükümlü yorumlar yazdı.

Resim konusuna gelirsek. Ben profosyonel satıcı değilim. Bunun içinde fazla zaman

harcayamıyorum. Bir sanayi bölgesinde çalışıyorum. Bunun için bir fotoğrafcıya gitmek

bana külfet getiriyor. Bu iş benim için olduğu kadar.

atmega ile değilde pic ile bu işi nasıl yaparız ?

İlk paylaşılan devre zaten pic ile yapılmış yapmanız gereken tek şey kodunu yazmanız

Merhaba Akdeniz Üniversitesin de okuyorum. Bir adet proje yaptık oradan alacağımız bir sinyal ile gsm modülü üzerinde ki sim kartta kayıtlı olan bir numaraya mesaj atacak. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?
Fiyatı da uygun olursa çok sevinirim :)

bu konu açildı mükemmel bır paylaşim emeği geçenlere teşekkürler yorumları toplasak çok güzel faydalı bir kıtap olur

arkadaşim tebrık ederım bu cıhazın fiyatı 250-300 tl den aşağı olmamalı ben aynı cihazı 400 tl den satıyorum benımkınde tek fark mesajla değilde arayıp devreye alıp çıkarıyorum eksiği çıkış tek benımkınde girişte tek ama helal olsun bende videosu var ama buradan ısteseler adresını vermem satış için muşterı olan arar bulur ha yakında yaptığım modüle simkart takıp şifre yı kaldıracağım arıyan gırsın ıstedığı testı yapsın modül açıldığındada müzik dınleme koyacağım seslı mesajlı ıstedığı testı yapsın bunu bir ay heryone 2000 sms vodafonlulara 10000 sms paketı yuklıyerek yapacağım :Ş)bırılerı seslı görüşmede vs hata verdığınden bahsetmış yukarda hemde kullandığım modül sim900 gsm modulu başarılasrının devamını dılerım kolay gelsın
Yapıcı söylemleriniz için teşekkür ediyorum. olması gereken budur. Bir ürünü iyidir

ya da kötüdür. Bunu ortaya koymak için ürünle ilgili sorular sorarak bu netleştirilir.

Şunu söylemeliyim ki şuana kadar kimse ürünle ilgili burda fiyat dışında soru sormadı.

Çoğu peşin hükümlü yorumlar yazdı.

Resim konusuna gelirsek. Ben profosyonel satıcı değilim. Bunun içinde fazla zaman

harcayamıyorum. Bir sanayi bölgesinde çalışıyorum. Bunun için bir fotoğrafcıya gitmek

bana külfet getiriyor. Bu iş benim için olduğu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sevgili truvadc oncelikle iyi calismalar ve basarilar dilerim. Su siralar elektronik camiasi gsm modul uzerine cok fazla basari kaytetti hepimizin bildigi uzere. kontaklar kondu konusmalar yapildi ve daha bir suru ozellik eklendi. gsm modulludenildiginde profosyonellerin bildigi gibi akla ilk olarak telit marka gelir diger modullerde iyidir fakat telit basarili bir urundur hele birde bu modulu Main_loop a verirsen harikalar cikartabilir. sana tavsiyem main_loop un tavsiyelerini dinle. ben dinledim ve su siralar piyasayi kasip kavuracak bir urunum var (designed by the Main_loop) ve bir cok islemi yapabiliyorum sorunsuz bir halde ustelik maliyetide cok uygun sade bir devre. tekrar iyi calismalar dilerim

Son düzenleme:
ben malıyetını merak ettım uygun fiyattaysa bende muşterılerıme önereyım

Forum istatistikleri

Konular
128,879
Kullanıcılar
451,012
Son üye
Osman Aydın Özbey

Yeni konular

Geri