hafıza kartı şifre problemi

ykp55

Üye
hafıza kartı durduk yere şifre istemeye başladı ve ne denediysem olmadı bu sorunu nasıl aşabilirim

kardeşim hafıza kartıını telefonda mı kullanıyorsun

yokmu arkadaşlar bir baba yiğit cevap verecek ....

hafıza kartı şifresini çözen programlar olması lazım.
cep telefonu formlarında ararsan bulabilirsin zannedersem.

hafıza kartı durduk yere şifre istemeye başladı ve ne denediysem olmadı bu sorunu nasıl aşabilirim

Genelde telefoncular bu şifreyi rahatça kırabiliyor yada öğrenebiliyor..

Çünkü daha önce içinde hafıza kartıyla beraber bir çok telefon sattım ve aldım..

Bir kaç defa hafıza kartlarının şifrelerini unuttum.

Ve telefon satıcısı hafıza kartının şifresini unuttuğum için bana verceği paradan ufak bi miktar düştü ve kartın şifresini kendisi hemen kırdı..

Sonuç Olarak ... Onu bir telefoncuya götür o yapar büyük ihtimalle. 3-5 TL de para ister.

O hafıza kartını o telefonda kullandınız mı daha önce?
Mesela Nokia'nın bazı eski modelleri kartı kullanmadan önce kendisine göre bir format atıyor.

Genelde telefoncular bu şifreyi rahatça kırabiliyor yada öğrenebiliyor..

Çünkü daha önce içinde hafıza kartıyla beraber bir çok telefon sattım ve aldım..

Bir kaç defa hafıza kartlarının şifrelerini unuttum.

Ve telefon satıcısı hafıza kartının şifresini unuttuğum için bana verceği paradan ufak bi miktar düştü ve kartın şifresini kendisi hemen kırdı..

Sonuç Olarak ... Onu bir telefoncuya götür o yapar büyük ihtimalle. 3-5 TL de para ister.

bnm amacım 3 5 tl yı vermemk hem öğrenmek istiyorum daha once içinde olan kart şimdi neden şifre istesin :D

O hafıza kartını o telefonda kullandınız mı daha önce?
Mesela Nokia'nın bazı eski modelleri kartı kullanmadan önce kendisine göre bir format atıyor.

tabi içerisnde bulunan mevcut kart :)

Standart başlangıç şifrelerini deneyin 4 tane sıfır 0000 veya 1234

Bu şifreleri deneyin..

iyi çalışmalar..

Forum istatistikleri

Konular
129,558
Kullanıcılar
452,177
Son üye
m-u-s-t-a-f-a

Yeni konular