Havai hat kablo takip cihazı

metelik

Üye
Merhaba arkadaşlar

Havai hatlardaki arızaların tespiti için bir cihaz varmı ? örneğin 50 km lik bir havai hattımız var diyelim 10cu km rede kablo kopsa bunu bize ekranında gösterebilecek bir cihaz internette biraz arıştırdım yer altı kabloları için var ama bize havai hatta kullanılacak bir şey lazım

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhaba arkadaşlar

Havai hatlardaki arızaların tespiti için bir cihaz varmı ? örneğin 50 km lik bir havai hattımız var diyelim 10cu km rede kablo kopsa bunu bize ekranında gösterebilecek bir cihaz internette biraz arıştırdım yer altı kabloları için var ama bize havai hatta kullanılacak bir şey lazım
Yar alti kablosu icn çalışan cihaz havai hatta da çalışmaz mi

Yar alti kablosu icn çalışan cihaz havai hatta da çalışmaz mi

şimdi şöyle açıklayayım yar altı için tasarlanan cihazlar elde gezdiyorsun havai hatlarda cihazı bağlıyorsun direğe güneş enerjili arıza anında kesiciyi sigortayı falanda açabiliyor cep telefonuna sms bile gönderiyormuş diye duydum ama kaçıncı kilometrede kablodaki kopuk söylüyormu bilmiyorum

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,060
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri