Havai hat kablo takip cihazı

metelik

Üye
Merhaba arkadaşlar

Havai hatlardaki arızaların tespiti için bir cihaz varmı ? örneğin 50 km lik bir havai hattımız var diyelim 10cu km rede kablo kopsa bunu bize ekranında gösterebilecek bir cihaz internette biraz arıştırdım yer altı kabloları için var ama bize havai hatta kullanılacak bir şey lazım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba arkadaşlar

Havai hatlardaki arızaların tespiti için bir cihaz varmı ? örneğin 50 km lik bir havai hattımız var diyelim 10cu km rede kablo kopsa bunu bize ekranında gösterebilecek bir cihaz internette biraz arıştırdım yer altı kabloları için var ama bize havai hatta kullanılacak bir şey lazım
Yar alti kablosu icn çalışan cihaz havai hatta da çalışmaz mi

Yar alti kablosu icn çalışan cihaz havai hatta da çalışmaz mi

şimdi şöyle açıklayayım yar altı için tasarlanan cihazlar elde gezdiyorsun havai hatlarda cihazı bağlıyorsun direğe güneş enerjili arıza anında kesiciyi sigortayı falanda açabiliyor cep telefonuna sms bile gönderiyormuş diye duydum ama kaçıncı kilometrede kablodaki kopuk söylüyormu bilmiyorum

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,821
Kullanıcılar
450,910
Son üye
Beyazıt_34

Yeni konular

Geri