Hitacgi seiki HG500 15M-B cnc parametre yükleme

tmtopcu

Üye
arkadaşlar ben cnc ye parametre atmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum.Tüm dosyaları silmiyor ama var olanlar la beraber girmek istiyorum.Backup dosyası cd vb şey yok manuel olarak giriş yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Sanırım kontrol sistemi FANUC ve fanuc da her ayarı yapamazsın parametreleri sıfırlamıyor demişsin.Bir parça işlemek için mi yani eksenleri hareket ettirmek için mi parametre yükleyeceksin yoksa makine de başka değişikler yapmak için mi?

Biz makineyi yeni aldık uzun süre tezgah yatınca çalışma parametreleri silinmiş bu parametreleri yuklemwm gerek

Biz makineyi yeni aldık uzun süre tezgah yatınca çalışma parametreleri silinmiş bu parametreleri yuklemwm gerek
konturol ünitesi fanuc sana fanuc parametreler lazım ki çalışsın ama eğer parametreler silinmişse şarjlı piller vardır elektrik panosunda o piller bitmiş ve şarj tutmuyor demektir.Hem o pilleri yenisiyle değiştirmen lazım hemde parametreleri yeniden yüklemen lazım bunuda servis yapabilir benim bildiğim çünkü servislerde bu parametreler mevcuttur birde serviste çalışmış ve parametreleri bilen biri lazım.Ama pilleri değiştirmeyi sakın unutma veya servise pilleri değiştirtmeyi yoksa enerji kesildiğinde parametreler yine sıfırlanır.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,568
Kullanıcılar
452,192
Son üye
yildizlarkayar

Yeni konular

Geri