Hvac Uygulamalari

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
4-5 gün önce 2. ara tesisat katında kocaman bir sıcaklık sensörü gördüm. abartmıyorum AT KILINDAN yapılmış ve hala çalışıyor. bina yaklaşık 23-25 senelik. üzerinde yazan marka SAUTER'di.

Merhaba olay biraz firma tartışmasına dönmüş bu konuda sadece şunu söylemek isterim akıllı insanlar doğru seçimi yapar.Şimdi ÖNCELİKLE bina otomasyonu ve HVAC ile ilgili teknik bir sunum : Bina Otomasyonları Teknik Bilgi | SetcomBt Otomasyon Mühendislik ilgili dosyayı indirebilirsiniz pdf formatın.Daha sonra setcombt smarthome tech adresinde bir katalog var bu kataloğun 22 ve 23. sayfasında bina otomasyonu blog şeması ve özellikleri var.Herhangi Bir teknik sorunuz olursa mail atabilirsiniz.

Mustafa Kemal Korkmaz.
Elektrik -Elektronik Yük.Müh

tamamen katılıyorum.

Size katılmamak imkansız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…