Jeneratörden beslenirken motorlar çalışmıyor

bu kadar basit bir problem anca bu kadar karışa bilir. eskiyara cevabını vermiş.:) iki fazın yerini değiştir. ha bide dikkat et jeneratörde düzeltirken, şebekede bozma.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İki jeneratörden de çıkan aynı fazlar, aynı baraya mı bağlı? ESKİYARA'nın da söylediği gibi röleniz faz sırasına göre çalışıyorsa rölede L1-L2-L3 yazan faz giriş yerlerinde ki faz sırasını değiştirin.

uzun süredir cevap veremediğim için hepinizden özür dilerim....

bahsettiğiniz çözümü ben aslında en başta denemiştim zaten... ama sorun ondan da kaynaklanmıyor. fazların yerleri de değiştirdiğimde değişen hiç bir şey olmuyor.
sanırım jeneratörün kartında (regülatör) bir sıkıntı var. şimdide frekans da sıkıntılar meydana gelmeye başladı. kart siparişi verdim... sorun çözülürse buraya yazacağım

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri