Kaç Paraya Çalışmak Lazım

enexs

Üye
fabrika otomasyonu konusunda tecrübeli(1 yıl) yani plc programlamaya hakim otomasyonu bilen birisi bursa istanbul izmir gibi şehirlerde acaba kaç paraya çalışmalı ne kadara iş bulur?

sakaryada 750 ye zor iş bulursun hemde 1 senelik tecrüben varsa anlamadığım bir husus var 1 senelik tecrübe ile plc ye ne kadar hakimsin... buda önemli mesela plc bilmekle hakim olmak çok farklı ...

@serkanonce, vir tekniker olarak o güzel yazın için çok teşekkür ederim =)))

Ben tekniker 1500 mühendis 2500 e pek inanma derim.

Valla nerde imiş 1 yıllık tecrübe ile 1500tl maaş.Valla duyda ınanma dedıklerınden.

Arkadasım artık devır degıstı eskıden dı 1500tl maas artık 1000 tl maas alan alsında basına koysun.Artık hayat cokk zorr

haklısınız arkadaslar bızım meslek bazıları yuzunden maalesef ayaga dustu ınsaatta harc karan amele 40 50 yevmıyesı var elektrıkcıye verılen aylık ıse ızmır ıcın konusuyorum 700 bu sebebten kı ben 2007 den berı yurtdısna gıder gelırım orada aylıgım 1600 usd den asagı dusmedı

haklısınız arkadaslar bızım meslek bazıları yuzunden maalesef ayaga dustu ınsaatta harc karan amele 40 50 yevmıyesı var elektrıkcıye verılen aylık ıse ızmır ıcın konusuyorum 700 bu sebebten kı ben 2007 den berı yurtdısna gıder gelırım orada aylıgım 1600 usd den asagı dusmedı

Elektrik elektronik mühendisi son sınıfım; mayıs 21' de mezunum inşallah. Yurtdışı isteğim var benimde ama devlet destekli istemiyorum; siz nasıl ayarladınız yurtdışı işini?

Forum istatistikleri

Konular
128,781
Kullanıcılar
450,871
Son üye
goggles57

Yeni konular

Geri