kağıt pres makinesi

arkadaşlar benim kağıt pres mak.kumanda devresinin çizimine ihtiyacım var. makine yıldız üçgen hidrolikli .kumanda butonundan ileri butonuna basıldığında hareket edip sıkıştırmayaptıktan sonra ileri swiç yoluyla geri gelip geri swiçiyle duracak.ayrıca sürekli çalişması için geri gelirken ileri butonuna basıldığında geri swicine değdikten sonra tekrar ileri hareket edecek.yardınmarınız için şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sn. greywolf2323,

bu tip uygulamalarda, pres ileride sensoru degil de genellikle basinc sensoru kullanilir, saglikli olan yontem de budur. asagida ihtiyacinizi gorecek sema mevcut, ileride pozisyonu icin sivic gosterimi kullandim. umarim isinize yarar.

kolay gelsin...

benim anlatmak istediğim ileri geriyi ayrı ayrı çalıştırma artı basınç sensörü kullanmıyoruz .yani ilerinin start olacak .gerinin start olacak .ayrıca geri giderken ileri starta bastığımızda geri swiçe değdiği gibi ileri hareket edecek

arkadasım gerı gelırken ılerı startına bastın dıyelım gerı sıvıcıne degdı ılerı gıttı orda durup geri startlamı gerı alcaksın yoksa ılerı sıvıcıne degıp gerımı gelecek tekrar ?

geri gelirken ileri starta basarsan gerı sıvıcıne carpıp ileri gıder ıleri sıvıcı carpıp durur tekrar geri startla gerı getırırsın o sekılde yaptım degısıklık ıstersen onuda yaparız iyi calısmalar

arkadaşlar benim kağıt pres mak.kumanda devresinin çizimine ihtiyacım var. makine yıldız üçgen hidrolikli .kumanda butonundan ileri butonuna basıldığında hareket edip sıkıştırmayaptıktan sonra ileri swiç yoluyla geri gelip geri swiçiyle duracak.ayrıca sürekli çalişması için geri gelirken ileri butonuna basıldığında geri swicine değdikten sonra tekrar ileri hareket edecek.yardınmarınız için şimdiden teşekkürler

sn. greywolf2323,

eklemis oldugum sema sizin istekleriniz dogrultusunda hazirlanmistir. butona basildiginda ileri gider, sivice bastiktan sonra geri gelir ve geri sivicinde cevrim sonlanir. geri hareket esnasinda start butonuna yeniden basilirsa 'rcyc' rolesi ceker, geri sivicine temastan sonra sistem yeniden start alir. calismanin herhangi bir adiminda stop'a ve ardindan start'a basilirsa sistem oncelikle ileri yonde hareket eder.

kolay gelsin...

içinde kağıt yokkende fuzuli çalışmaması lazım diye düşünüyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,969
Kullanıcılar
451,164
Son üye
Yalpaslan

Yeni konular

Geri