Kablo kesiti hesabı yardim lütfen !!!

35 lik kabloyla 150 amperlik 150 metre mesafede iki motoru calistirdim 6 ay bu sadece ornek icin soyledim
Senin dedigin hesba gore hesaplamada 50 lik kablo yeterde artar bile gogle playde ag kablo diye bir program var indir telefinuna yardimci olur 120 lik cok fazla masraf gerek yok
Yanlis bilgi verme arkadaşım..!

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
250 kva için tek hat şeması gönderecek biyardım sever yok mu

250 kva için tek hat şeması gönderecek biyardım sever yok mu
Bunlar mühendislik işleridir ve mühendisler bu çizimleri yaparak para kazanır!Ayrıca bu tek hat şemasını elektrik dağıtım şirketinde onaylatmanız gerekmektedir yani buradan size gönederilecek tek hat şeması montaj da belki işinize yarar ama bu iş için bir mühendis bulup proje hazırlatmanız ve bunun ücretiniz ödemeniz gerekiyor bu yapılan işlemleri elektrik dağıtım şirketine onaylatmak için

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri