Kapıcı dairesi süzme sayaç yasal mı?

entryca

Üye
merhabalar, kapıcı dairesinde kullanılan elektrik apartmanın elektriği. kullanım miktarını belirlemek ve o tutarda ödeme yapmak için süzme sayaç var. kapıcı dairesinde kapıcı değil kiracı var. bu süzme sayaç yasal mıdır? yasal değilse nasıl bir yol izlenmeli? ayrıca suçlu kim sayılır?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Aleykümselam.
Süzme sayaç yasal değil.
Buraya elektrik alınması için gerekli koşullar sağlanıyorsa elektrik alınabilir
Yonetimin yetkili elektrikciye danışması. .
Kolay gelsin .

Son düzenleme:
Daire içi sigorta panosunda bu tür bir aparat takılarak ve işletmenin her fatura okumasında okunarak ve sıfırlanarak kullanılabilir. Projeye aykırılık durumu da olmaz diye düşünüyorum.

Sn.entryca, süzme sayaç kullanımı yasaktır. Suçlu yöneticidir. Yapılması gereken bu dairenin teknik olarak elektrik aboneliği için dağıtım şirketinin istediği şartları yerine getirmesini sağladıktan sonra, yine dağıtım şirketinin istediği şekilde bir dosya hazırlatılarak abonelik alınmasıdır.

merhabalar, kapıcı dairesinde kullanılan elektrik apartmanın elektriği. kullanım miktarını belirlemek ve o tutarda ödeme yapmak için süzme sayaç var. kapıcı dairesinde kapıcı değil kiracı var. bu süzme sayaç yasal mıdır? yasal değilse nasıl bir yol izlenmeli? ayrıca suçlu kim sayılır?

SUÇLU
1 - Kiracı bu yeri kiraya tutmakla .
2 - Yönetim bu yeri kiraya vermekle .

Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince, diğerleri de yanlış gider.

Kolay gelsin .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,438
Kullanıcılar
451,990
Son üye
selahattink0c

Yeni konular

Geri