Keb İnverter e.pu Hatası Veriyor

arkadaşların dediği gibi sorun fandada olabilir ama bende bu sorunla en az 10 defa karşılaştım tamire gönderdiğim firma maliyetin çok yüksek olduğununu ve yenisini almamı söledi. bende önce fanı değiştirdim sonuç alamayınca IGBT yi karaköyde araştırdım ve buldum. uzun bi uğraştan sonra değiştirdim ve yaklaşık 1 senedir çalışıyor birkaçtanede yedek aldım fan ve IGBT.

not f5 serisi için

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım bu e.pu hatasından dolayı çalıştığımız bir firmayı kaybettim. ( arızalı cihazı yapamadığımız için.) sonra arızayı çözdüm ama acı bir tecrübe oldu. arıza sebebi fan çalıştığı halde çektiği akım kontrol ediliyor. fan kısmen bozulmuş değiştirince düzeliyor. kolay gelsin.

arkadaşım bu e.pu hatasından dolayı çalıştığımız bir firmayı kaybettim. ( arızalı cihazı yapamadığımız için.) sonra arızayı çözdüm ama acı bir tecrübe oldu. arıza sebebi fan çalıştığı halde çektiği akım kontrol ediliyor. fan kısmen bozulmuş değiştirince düzeliyor. kolay gelsin.
E.PU ;
Power Unit Error dur.
İnverter enerji girişindeki diod bloğu arızalanmıştır, yukarıda tamirci olduğunu söyleyen arkadaşın dediği gibi, power giriş bloğunu değiştirmeden sorunun düzelme ihtimali yoktur.

Forum istatistikleri

Konular
129,071
Kullanıcılar
451,355
Son üye
Ooczzdgxz

Yeni konular

Geri