Kelime Ses Yazılanı Sesli oku

örnek proje youtobeye upload yaptım. belirli kelimeleri sesli yaptım insan oğlunun konuştuğu tüm kelimelerin algoritmasını yazdım bu algoritma yazılım bilen kişiler tarafından programa dökülebilir ben döktüm örnek bu projenin algoritması önemli olduğundan gerisi kolay arayüz programı zaten isteyene herşeyini vericem Borlan Delphi ve extra araçlar ile yaptım istenirse bu sistem elektronik ortama aktarılabilir beni biraz aştığından uğraşmadım zamanım yok çeşitli ortamlarda kullanacak kişilere verebilirim bu sistem offline olarak çalışmaktadır... akıllı ev sistemlerinde arabalarda veya farklı ortamlarda kullanıla bilir...... saygılarımla herkese iyi çalışmalar

[video=youtube;AVJdv_JcGBk]http://www.youtube.com/watch?v=AVJdv_JcGBk[/video]

Uygun fiyata tüm kodlar verilir tekliflerinizi bekliyorum beyler yapılan örnek basit olarak yapıldı herkesin anlayacağıııı şekilde kaynak kodlara sahip olan çok muhteşem programlar ortaya çıkarır emin olun teklifleri bekliyorum .... Bakıpda geçmeyin yazın yazmayan amele olsun amele olsun...

Yazılım bilen kişi için open sourcelar varken neden sizin "yazdığınız" programı kullanalım avantajı nedir?

AVANTAJI UĞRAŞMİCAK FAZLA BEN YAZMIŞIM ZATEN ARMUT GİBİ ALGORİTMA DAHA NE ALANDA SATANDA PARA KAZANACAK SEN BU İŞİN SOURCESİNİN ULU ORTA OLDUGUNU İDDA EDİYOSUN KOYDA ORTAYA GÖRELİM AMA ÇALIŞTIR DERLE BAKALIM KAÇ SATIR KOD YAZABİLİYOSUN HAZIR PROGRAMI ALIP MİLLERE VERME SAÇMA SAPAN KODLARLA MİLLETİ UĞRAŞTIRMADAN HOCAM LÜTFENNN
bunun open sourcesi varsa burda yayınla boş boş konuşma hoca ben sadece ufacık örneğimi verdim full yapmak istemiyorum şu an zaman ve vakit darlığı bu yaptığımı benden başka yapan varsa offline veya open source yap koy lafla bu iş olmaz ben yeri zamanı geldimi bunun full şeklini yayınlarım kuşkunuz olmasın ama o zaman bu zaman değil sen şunu yap open sc varsa koy herkes yararlansın tersine mühendislik oynayıp kaynaklara ulaşma şansınız yok ben bu işe hayatımı yıllarımı verdim..

tekrarlıyorum open sc sini koy buraya ve çalıştır insanlara link vererek alıntı vererek yol katedilmez sen şu an fesatlık veya kıskançlık yapmış bir durum arz ederek bu işin sourceeri var diyosun bu işin sourcesini ben yaptım offline hodri meydan lafla iş olmaz hocam koy ortaya görelim aam link değil çalıştır derle çek videoya sourceleri adım murat bu işin piriyim belki basit gelebilir sourceleri beklioyoruz profesyonel hocam lütfen bu işin sourcelerini koyarmısın mantıklı şekilde..

benim yaptığım algoritma hemen hemen ne söylerseniz onun aynen sesini söyler türkçe sourceleri koyarmısın hocam

hadi hocam bekliyoruz şu opoen sourceleri koyda bakalım microsoftun hazır sdk larını koyup ta milleti kandırmadan ki bu sdk lar sadece ingilizceyi destekle senin şu open sourceleri bekliyoruz derle çalıştır videoya çek hadi bekliyoruzzz bu sistemin demek open sourceleri var vayyy beeee tüh bende neden aylarımı aldı dedim yaaa bu sistemi yaparken tühhhhhhhhhhhh sourceleri koyyyyyyy millet yararlansı hadi bekliyoruz vallaa bende merak ettim hemen indirip incelicem bende bekliyorum hocam valla bu sourcelere buraya upload edersen duaaaaaaaaa edeceğiz bende en azından proje ile bişiler yaparım iyi çalışmalar.....

Hocam ne oldu bekliyoruz merakla nerde open sourceler KEDİDİR KEDİİİ MUHAAAAAAAA

Konuşma üslubunuzdan karakterinizi çok iyi belli ediyorsunuz.

Birincisi yazma amacım
Bakıpda geçmeyin yazın yazmayan amele olsun amele olsun..
kullandığınız bu ukala cümleden dolayıdır.

İkincisi yazarken olayı öyle bir anlatmışsınız ki sanki piyasada böyle bir şey yok siz yeni birşeyler bulmuş gibi. Bende buna binaen (sizin ticari yolunuzu kapatacağım hiç aklıma gelmedi) geliştirdiğiniz yazılımın avantajlarını sordum.

Üçüncüsü ne yazdığımı tam olarak anlamamışsınız.
Yazılım bilen kişi için open sourcelar varken neden sizin ...
Sıradan kullanıcılara satılabilir. Ama yazılımla bilen niye alsın halen anlamış değilim. Zaten yazılım gelişterecek kişi bu konu üzerinde gelişterecek. Yani ana konu bu. Yazılım projesinde 3. sınıf kütüphaneler temeli oluşturan konular değildir. Utility amaçlı kullanılır.
Bu arada neticede text to speech denilen konu benim ilgi alanımda değil. Fakat internette araştırılınca siz mi göremiyırsunuz yoksa ben mi yanlış şeyler görüyorum.
eSpeak: Speech Synthesizer

Açıkcası ben cevap yazmak istemedim, takındığınız üsluptan dolayı. Yaşınız 36'yı gösteriyor. Ben den büyük kişilere bu tür konuşmalarda bulunmam bana pek doğru gelmiyor. Ama bir konuda haklı olmanız size karşı taraf hakkında üstünlük sağlamaz.
Bunu yazarak konunun kişisel olarak anlaşılmasını istemem. Ama aslında sizin
Bakıpda geçmeyin yazın yazmayan amele olsun amele olsun..
sarfettiğiniz bu lafınız tüm foruma saygısızlıktır.

Kolay gelsin.

hocam ben kimseye kişisel bir hakaret etmedim.. eSpeak: Speech Synthesizer bu bir hazırcılık malesef ve sadece link ama sizin yaptığınız farkı nedir biz ne edelim kelimesine istinaden benim yaptığımın farkı tüğrk coder tarafından yapılmıştır ikincisi eğer hakaret olarak algılandı ise özür dilerim belki kırıcı oldu fakat formdaki diğer sorular isteler gibi eyrlerde adamalrın sorupta kaaf bulyur gibi grri döönüş yapmamaları olabili yoksa kimseye hakaret edecek birisi değlim tekrarlıyorum eğer hakarek olarak algılandı ise özür dilerim herkesden... fakat bu yazılım sourcesi yok sadece hazır eSpeak: Speech Synthesizer bu gibi şeyler var ben bunlara inat bizlerinde yapabiliceği nini sunmak için bir günde yazıp videolu sunumu yaptım ama en azından eline sağlık denilebilirdi herkes hata yapabilir ama hakaret asla saygılarımla murat...

herkese tekrarar merhabalar herkes yararlansı diye bu işlemin yapıldığı site ve sistem aşağıda

Free Text-to-Speech (TTS) Avatar Widget by SitePal

herkes incelesin ben de neden ben yapamazmıyım dedim ve bizimde olsun olamazmı diye düşündüm ve algoritmayı yaptım yazdım.

bu tür işemler online olarak yapılır fakat benim yaptığım offline......... yani ağzımızdan ne çıkarsa konuşma olarak onu sese dönüştürmeyi başardım aradaki fark bu offline olması bilgisayar programı olarak yaptım fakat bu sistem isternirse elektronik ortamdada yapılabilir benim yaptığım algoritma incelenirse bu işlemin yapılması kolay. fakat şimdi bu algoritmayı ulu orta vermenin br espirisi yok.. girişimci veya bu işle uğraşmak isteyen ortamlara verebilirim en basit yönüyle sesli ssm sisteminde kullanışabilir veya farklı amaçlarla..... Borland delphide yazdım dil oalrak yazılım diğer dillerde uygulaanbilir incelendiğinde... mantık fikir olarak fakat algoritma önemli olduğundan dolayı baya uğraştım herşeyini gerçek anlamda işletmek isteyen varsa irtibat kursun veya buraya yazsın fiyat olarak 40 bin tl düşünüyorum.. saygılar

Forumda ticaret yasaktır. Para kazanmak istiyorsanız gidin bir dükkan açın.

Forum istatistikleri

Konular
129,143
Kullanıcılar
451,476
Son üye
peekyblinderss

Yeni konular

Geri