kompansazyon röleleri

sfenksant

Üye
değerli meslektaşlarım bu forumda bi ara bütün rölelerin kullanma kılavuzları vardı forumu araştırdım ancak bulamadım eyer bütün rölelerin kullanma kılavuzlarını bulupta paylaşan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
aramanızı forum anasayfasında yapınız.röleler sekmesi altında kullanım klavuzlarını bulabilirsiniz.aradığınız tüm röle çeşitleri ise bizim ürünlerin tanıtım rehberinin linkini verebilirim

değerşli meslektaşım çalışmalarınızı yakından takip ediyorum bir çok üründe forum arkadaşlarıma yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim bundan sonra sizinlşe daha da samimi olmak olmak zorunda kalacam zira kullandığım uzaktan takip siteminizde sizin bir çok artılarınız ve azda olsa eksileriniz olduğunu öğrendim inşallah beraberce bu eksiklikleri gideririz saygıla...

eksiklerimizi bizimle paylaşırsanız daha iyi bir yazılım yapmamıza yardımcı olmuş olursunuz.Tavsiyelere her zaman açığız iyi çalışmalar dilerim istediğiniz zaman email yada tel vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

kemsan bey reaktif röleniz ile ilgili Antalya da eğitim çalışmalarınızın olup olmadığını öğrenmek istiyorum .
saygılarımla

kemsan bey reaktif röleniz ile ilgili Antalya da eğitim çalışmalarınızın olup olmadığını öğrenmek istiyorum .
saygılarımla

Sn. Mehmet DİKİCİ,

17.10.2009 günü Antalya'da REMO-Q rölemizle ilgili seminer vermeyi planlıyoruz. Eğitim tarihi ve yeri kesinleştiğinde sizleri de davet edeceğimizi bildirir, ilginiz için teşekkür ederim.

Sn. Mehmet DİKİCİ,

17.10.2009 günü Antalya'da REMO-Q rölemizle ilgili seminer vermeyi planlıyoruz. Eğitim tarihi ve yeri kesinleştiğinde sizleri de davet edeceğimizi bildirir, ilginiz için teşekkür ederim.
o gün yaklaştığı zaman nasıl iletişime geçe biliriz?bu konuda açıklama yaparsanız memnun olurum.Antalyaya 90km mesafedeyim bizim bölgede de tanıtım yapmak isterseniz elektrikçilerin adresleri konusunda yardımcı olabilirim.
saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
o gün yaklaştığı zaman nasıl iletişime geçe biliriz?bu konuda açıklama yaparsanız memnun olurum.Antalyaya 90km mesafedeyim bizim bölgede de tanıtım yapmak isterseniz elektrikçilerin adresleri konusunda yardımcı olabilirim.
saygılarımla

Mehmet Bey,

Klemsan Otomasyon sayfasındaki iletişim formunu doldurmuşsunuz. Mail adresiniz ve telefon bilgileriniz bulunmaktadır. Gün içerisinde konunun detayları hakkında görüşebiliriz.
Saygılarmla...

Forum istatistikleri

Konular
128,992
Kullanıcılar
451,203
Son üye
ilayda.ugur

Yeni konular

Geri