Vaviyen bağlantımdaki problem

bbsrn

Üye
Merhaba,

Vaviyen bağlantımdaki problem hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Screenshot 2024-08-04 at 01.17.56.png

Case 1: İki anahtar da A konumundayken ışık yok, burada bir sorun var.
Case 2: İki anahtar da B konumundayken ışık var.
Case 3: Birinci kat anahtarı A ve the ikinci kat anahtarı B konumlarındayken, hiç olmaması gerekirken sönük bir şekilde ışık var. Burada da bir sorun var.
Case 4: Birinci kat anahtarı B ve the ikinci kat anahtarı A konumlarındayken ışık yok.

Özetle; birinci ve üçüncü durum bağlantımda bir sıkıntı olduğunu gösteriyor. Sizce -bir amatör olarak- bunu kendim düzeltebilir miyim, evet ise nasıl? Kendim düzeltmeyeceğim bir durumsa, bir profesyonelden destek almak bana tahmini ne kadar malolur? Teşekkürler!

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Anahtarlar bir lambayı mı birden fazla lambayı mı kontrol ediyor?

Aşağıdaki gibi yanlış bir bağlantı yapılmış olabilir ama bu bağlantıda da 3.durum oluşmaz. İki lamba olsaydı 3.durumun oluşabilmesi için lambalar seri bağlanıyor derdik ama tek lambaymış.

1722786918155.png

Forum istatistikleri

Konular
128,992
Kullanıcılar
451,203
Son üye
ilayda.ugur

Yeni konular

Geri