kompresör seçimi

jincan

Üye
arkadaşlar benim acilen iklimlendirme sistemelrinde kompöresör seçim programına ihityacım var vize notumu bundan alıcam yardım edrseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürle msn **********

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadasım friterm diye bi program var. google aracılığı ile indirebiliyorsun o programı...
aynı ödev evo. için bize vermişti :D

arkadaşım siteyi buldum ama programı bulamadım iklimlendirme sistemlerinde komresör seçii olucak eğer sende warsa yada bi şekilde bulup bana zip halinde mail atarsan çok sevinirim ödevimi 2 gün sonra teslim etmem gerekiyo şimdiden çok teşekkür ederim

kusura bakma arkadaşım vize sınavları oldugu için mailine anca şimdi ulaşabildim.
programı bende sildim. fakat sana indirmen için şu şekilde yardımcı olabilirm.
ürün şeçim programı denilen yere girersin orada bilgi formunu doldurarak programı indirebilirsin.
herhangi bir ücret talebi bulunmamaktadır.

ewt yaptım ama kopresör seçim programı deildi neyse yinede çok teşekkür ederim

komresör seçim programı için hangi komresörü kullanacağını seçdiysen kendi internet sitesinden, yada Türkiye' de ki distiribütör lerinden ücretsiz indirebilirsin.

seçtiğin marka önemli her sitenin seçim programı var hatta kapasiten watt yada kcal cinsinden belliyse kataloglardan bile halledebilirsin

Forum istatistikleri

Konular
129,314
Kullanıcılar
451,764
Son üye
masiv

Yeni konular

Geri