kontrolkalemi.com problemi

testcimurat

Katılımcı Üye
Sayfa değiştirdikce kullanıcı adı ve şifre ekranı çıkıyo. Neden olduğunu bilen varmı ?

Kolay gelsin.........

Yeni sayfa açmadan önce giriş yaparsanız problem olmayacaktır. Hala problem devam ederse lutfen bilgilendiriniz.

Ne yazıkki sorunumla ilgili cevapta yazamıyorum. 5 kere nikimi ve şifremi yazdıktan sonra buraya girdim neden burdayım onuda anlamadım.

Kolay gelsin.........

sayın üyemiz konu tarafımdan site yetkilisine iletilmiştir.giriş yaparken beni hatırlayı işaretlerseniz sorun olmayacaktır

Teşekkür ederim...
Beni hatırla kısmını işaretleyince sorun çözüldü.
Alet bu işi daha önce nasıl yapıyodu beni nasıl hatırlıyodu çözemedim ama. Atalarımız ne demiş bilmediğiniz işe burnunuzu sokmayın.
Bende program işinden hiç anlamam. Tıklar geçerim orayı :)

tekrar teşekkürler..

Kolay gelsin........

Teşekkür ederim...
Beni hatırla kısmını işaretleyince sorun çözüldü.
Alet bu işi daha önce nasıl yapıyodu beni nasıl hatırlıyodu çözemedim ama. Atalarımız ne demiş bilmediğiniz işe burnunuzu sokmayın.
Bende program işinden hiç anlamam. Tıklar geçerim orayı :)

tekrar teşekkürler..

Kolay gelsin........
bu sunucuda kaynaklanan bir sorundan dolayı olmakta tek yetkili kişide murath adlı site yetkilisi oldugundan kendisi ile iletişime gecildi sorun icin gerekli inceleme yapılıyor

iki gündür bende giremiyordum beni hatırlayı tıkladım şimdilik sorun geçti gibi.

O problem bende de vardı.Çözüm olarak ben de beni hatırlayı seçtim, sanırım site kaynaklı problem var..

arkadaşlar sorun giderildi, tekrar deneme yaparak bilgi verirseniz sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
129,253
Kullanıcılar
451,654
Son üye
ysroloji

Yeni konular

Geri