Kutusunda sıfır S300-400 USB/MPI+ S7-300/400 programlama kablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uffuk

Üye
Kutusunda sıfır S300-400 USB/MPI+ S7-300/400 programlama kablosu.
Kesinlikle kullanılmamış, kutusu dahi açılmamıştır.
USB driver CD si kutu içerisindedir.
Ürünün resmi ek tedir.
KABLO YAN SANAYİ ÜRÜNÜDÜR !!

Fiyatı: 150 tl

ilan günceldir..
Fiyatı 125 tl olmuştur.

benim için uygun, alabilirim...
*****------------------
internetten satışını açınca haber veririsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamam bu gün öğleye doğru ararım sizi..
İlginize teşekkler..

sizinle nasıl temasa gecebiliriz ve kablonun calısırlılıgı ile ilgili garanti verebilirmisiniz

Hocam garanti konusunda sıkıntınız olmasın. Ben bu güne kadar onlarca kablo sattım. Hepsinide bu site üzerinden sattım.
Eğer kablo ile ilgili bir sorununuz olursa kargo ücretide bana ait olmak üzere iade alır ve paranızı öderim.
Bu güne kadarki satışlarımın çoğunu elden yaptım. Ama isterseniz gittigidiyor a da koyabilirim.

telefon numaram.
ufuk ...

sözünüz benim için yeterli ufuk bey tel nonuzu aldımen kısa zamanda size dönyeye calısacagım simdiden tesekkürler

İlan günceldir.
Kablonun fiyatı 125 tldir.
güven konusunda endişe taşıyan arkadaşlar için ürünü aldıktan sonra ödeme kolaylığı sağlayabilirim.
Yani ürünü alır denersiniz baktınız hoşunuza gitmedi kargosu bana ait olmak üzere geri yollayabilirsiniz.

Mümkünse GittiGidiyora koymanız kredi kartına ödemelerimizin taksitlendirilmesi açısından daha iyi olur.Daha sonra gittigidiyor linkini buraya direk eklersiniz.

Graski merhaba..
Gitti gidiyor gibi sitelerde malzeme satmak ücretli. Yani gitti gidiyor satılan her üründen bedelinin %10 unu satıcıdan kesiyor. Birde listeleme ücreti var 3 tl civarı.
Yani 125 tl den satacak olursam elime geçecek para yaklaşık 110 tl. 15 tlsini sağolsun gitti gidiyor alıyor. o bakımdan pahalıya maloluyor.
Bu durumda fiyat farkını satış rakamına yansıtmam gerekiyor. Ama ben genede bir miktarını kendim karşılayarak 130 tlden satışa çıkarıcam.

İyi çalışmalar dilerim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,165
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri