Lazer cnc makinam ve ben

video yok malesef, lazer ışığı telefon kamerasında yansıma yaptığı için hiç bir şey anlaşılmıyor videodan o nedenle video çekmedim.

tabloya göre 3w ile 5w arasında pek fark görünmüyor. 4-5 mm pleksi kesmek için en az 10w gerekli sanırım 5w bu iş için yetersiz öylemi anlamalıyız tabloyu veya 5w ta daha üzün sürede aynı yol üzerinden çalışarak 4-5 mm pleksi kesmek mümkünmü acaba. birde kullandığınız yazılımlar nelerdir kod çıkarmak için ve göndermek için

mümkün ise kullandığınız lazerin marka modelini paylaşabilir misiniz? elimizdeki mevcut 3 eksenli roterin üzerine monte etmeyi düşünüyoruz.

arkadaşlar
aliexpress gibi çindeki üreticilerin toptancı satıcılarının olduğu yerlerden bakarsanız kolaylıkla 1-2-3w elektronik diod lazer ve sürücüsü bulabilirsiniz.
sadece lazer almakla bitmez işiniz bunun sürücülü olanını ve aynı zamanda lazerin ayarlanabilir odaklı olabilmesine bakın
150-200 dolarlık malzeme gümrükten nasıl geçer bilemiyorum bu lazerler normalde gümrükte takılacak şeylerdir.

bende aliexpresten lazer arastirmasi yapiyorum 2 3 w arasi birsey almayi dusunuyorum yanliz gumruk isi benimde kafama takilan sorunlardan birisi gumruge ne demeliyimki sorun cikmasin makine yapicam desem kesin sorun cikartacaklar bu islerde ehli bir arkadas varmi acaba forumda bize yok gosterirse ne iyi olur

lazer yasaklı ürünlerdendir. ülkeye giremez.
yüzde 50 şansın var.
ulusal posta ile göndericekler honkong post ya da china post ile. ülkeye geldiğinde ptt gümrükleri üstüne bakıcak yazılanlara bakacak şüphelenmez ise açmayacak direk geçicek.
ama dediğim gibi yüzde elli şans
öteki türlü dhl tnt gibi şirketler ile gelirse yüzde yüz gümrüğe takılır haberiniz olsun.

Yasak, gravür için kullanılmasını da kapsıyor mu?

Yoksa sadece el tipi ve çocukların (insanların) oynamasını engellemek için mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…