Lazerli hırsız alarımı devresi

karyolla

Üye
1-slm arkadaşlar.Yenice devre hazırlamayı planlıyorum.Elinizde özellikle baskı devresi var mı lazerli hırsız alarımı için.Kolay bişey olursa sevinirim...

Örneğin ben basınca böyle çıkacak

Mesela ben bu tarz şemayı baskı devresine nasıl çevrilceğini bilmiyorum

Alttaki şemayı sen mi çizdin?

Baskı devreyi Proteus Ares programı ile hazırlayabilirsin...

hayır.Alttakini nasıl baskıya çevirceğimi bilmiyorum

Arkadaşım anladığım kadarıyla elektronikte oldukça acemisiniz (Benim gibi). Yalnız bilmeniz gereken bir şey var. O devrede PIC kullanılmış. Yani devresi yapsanızda PIC'i programlamanız gerekecek.
NOT: Bunu biliyorsanız mesajımı dikkate almayınız. Ama sanırım PIC programlamayı bilen biri baskı devre tekniklerinide bilirdi...

öncelikle herkese slm ben lise son öğrencisiyim ve bu tarz bir purojem var lazerli hırsız alarım devresi buraya bir bak (Lazerli Alarm Sistemi) aslında bende resimde varda koyamadım beni eklersen msn den daha kolay bir şekilde yardım ederim ayrıca alarım çaldığında beni arıyacak onun devreside orda yok onu sen ekliyceksin beni araması için birkaç şey buldum ama bilen varsada yardımcı olursa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…