LCD TV Ölü Pixel Tamiri

bu gitti... vertikal bandig oldu hoporlörleri neden olmuş yüksek sesle izleniyordu...
2014-11-17 17.35.30.jpg

bu geldi
İlk resim yok diğer konudaki mesajlarda da resimler yoktu Ustam, bir de cümleye el atarsanız anlaşılması biraz güç olmuş.

İlk resim yok diğer konudaki mesajlarda da resimler yoktu Ustam, bir de cümleye el atarsanız anlaşılması biraz güç olmuş.
gmail'in yok mu? resimler var google engellenmişse ondan göremiyorsun galiba:
2015-08-19 14.58.15.jpg

bu 32'' vertical bandig oldu servise durumu anlattık bunu verdiler:
2014-11-17 17.35.30.jpg

40'' smart tv değil öteki smart tv idi wifi'yı dahili idi notebooklardaki gibi her videoyu açıyordu usb'den yenisi de yayını durdurabiliyor usb bellek takınca Arçelik farkı garantisi varsa değişim yapıyor.

buda benim tv.buna yapılabilecek birşey varmı?daha önce sordum ama cevap alamadım.bu ekranlar tek parçamı..

Ekli dosyalar

• IMG_20161222_072158.jpg
    IMG_20161222_072158.jpg
    574.8 KB · Görüntüleme: 109
buda benim tv.buna yapılabilecek birşey varmı?daha önce sordum ama cevap alamadım.bu ekranlar tek parçamı..
Sizin lcd cihazında panel kırık.Yapılacak birşey yok.Panel değişimi ekonomik değildir.Maliyeti cihazın yeni fiyatına yakın neredeyse.Paneller tek parçadır.Kırılma,çatlama durumlarında değişimden başka işlem yapılamaz.Panel değişimi için birkaç yerden fiyat alabilir kararı kendiniz verebilirsiniz.Resmi birinci mesajınıza koysaydınız cevap daha kısa sürede verilirdi.Siz ölü piksellerden bahsedince arıza şekli değişik anlaşılıyor.Bu ölü piksel hatası değil.Panel kırık olduğu açıkça görülmektedir.
Geçmiş olsun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,822
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri