Lg uzaktan kumanda sokumu

@T-Tech, Serkan blöfümü gördü kalem sendeydi sanırım :)

İstersen sana benim Sony universal kumandamı yollayabilirim. Çok az kullanıldı, sadece üstündeki tuşları tavşan kemirdiği için memran tuş gibi duruyo çok orjinal bi görüntüsü var şu an .:p:p:p
IMAG0249.jpg

Abi bu universal kumandayi yeni gordum etkili bi parcaya ben ziyor nerden bulabilitim selamlar

Serkan kumanda plastikleri abs midir nedir biraz yumuşak cins, ben biraz baskı uygulayarak tornavida milini (metal boyun mu desem bilemedim) bir ileri geri gezdiriyorum o izler yumuşuyor çizik kalemi kadar kapatamıyor ne yazık ki ;). Cihazı toplamadan bir yarısını kapatınca diğer yarısına uygula hangi sonucu beğenirsen bundan böyle o yöntemi yap (bu konuda da resim bulamadım) :D.

Sayin acaroz unlu bir atasozu var besle tavsani yesin kumandani .. yok yok oyle degildi o soz..

By lent taktik alindi.

Saygilar iyi geceler. Bende ruhani ve bedeni sarj moduna geciyorum.

Abi bu universal kumandayi yeni gordum etkili bi parcaya ben ziyor nerden bulabilitim selamlar

@eyup56 merhaba, mesajınızı şimdi gördüm kusura bakma. Etiketlenmediğim veya alıntı yapılmayan mesajlarda uyarı gelmediği için göremeyebiliyorum.
Evdeki diğer kumandaları öğretebileceğim bir kumanda ararken denk geldi. Pc ye bağlantı yapıp programlamakda mümkün. Satılan yerleri ararken elden çıkarmak isteyen biri bir satış sitesine koymuştu hemen aldım. Şu an satışı var mıdır bilemiyorum. Muhtemelen yeni modelleri piyasadadır. Bana biraz denk geldi anlayacağın.
RM-AX1400 diye geçiyor ancak ben 2-3 sene önce aldığımda da alt modeldi.

Sayin acaroz unlu bir atasozu var besle tavsani yesin kumandani .. yok yok oyle degildi o soz..

By lent taktik alindi.

Saygilar iyi geceler. Bende ruhani ve bedeni sarj moduna geciyorum.
Sayın @serkan_48, tavşanın bir suçu yok, tavşanı ortalığa salıp kumandayı kaldırmayanda suç. Olay gerçekleştikten sonra acilen kumandayı kaldırıp direk okula kaçan kişiye bileti kesmek lazım :)

Forum istatistikleri

Konular
129,156
Kullanıcılar
451,503
Son üye
aliozkaan9

Yeni konular

Geri