LightBurn yazı problemi

Merhaba

Kendime bir laser ve cnc makinesi yaptım. Lightburn ile yazı yazdığımda lazer ahsap üzerine yazıyı ters basıyor. Lightburn de bunu nereden düzelteceğimi bulamadım. Kontrol kartım Mks DLC32. Yarımcı olabilirseniz sevinirim.

Şunu deneyin:
Ana ekranda

Edit; Device Settings

lightburn_r1.png

lightburn_r2.png

Origin noktalarını değiştirin

Ayrıca, Scale kısmına (-1) yazdı iseniz (-) yi kaldırın

Teşekkürler ilk fırsatta deneyeyim. Birde şöyle bir sorunum var. programın ara yüzünde çalışma alanını doğru olarak belirtiyorum x:300mm y: 200mm şekilde. Fakat ekrana çağırdığım bir şekil veya resmi çok küçük olarak makine işliyor. Yani başka bir ayar ekranı da bulamadım. neden ekrandaki çalışma ekranını gerçek ortama aktaramıyorum anlamadım.

Teşekkürler ilk fırsatta deneyeyim. Birde şöyle bir sorunum var. programın ara yüzünde çalışma alanını doğru olarak belirtiyorum x:300mm y: 200mm şekilde. Fakat ekrana çağırdığım bir şekil veya resmi çok küçük olarak makine işliyor. Yani başka bir ayar ekranı da bulamadım. neden ekrandaki çalışma ekranını gerçek ortama aktaramıyorum anlamadım.
Aslında her ekranı (setup ile ilgiıi) prntscrn ile kaydetseniz problem olduğunda çok işe yarar.
Scale karşısında ne yazıyor?

Bende ekran bu sekilde. çizim alanını neredeyse kaplayacak bir daire çiziyorum. Ama baskı yaptığım ahşapta bu ortalama 2cm çapında çıkıyor. Acaba kullandığım sürümde mi sorun var. Başka bir versiyon lightburn mü kursam diye düşünüyorum.

ekran.png

Forum istatistikleri

Konular
129,495
Kullanıcılar
452,064
Son üye
gkhncmgz

Yeni konular

Geri