Load Cell Ve Mikroişlemci

unutmamak gerekirki esit veya baykondaki bu kartları yapan kişilerde insan neden sağlıklı sonuç alınamasın daha öncede sen yapamazsın tarzı cevaplar alan arkadaşlar ticari ürünler yapıp sattı sadece sorunu şu pic ile bu kadar düşük değerlerde değer okumak zor değerini sağlıklı okuyabileceği bir seviyeye çekmesi gerek beslemenin çok stabil olması gerek boş yere kendini yorma sonuç alamassın demek bence bir teknik elemana yakışan bir cevap değil

Arkadaşın söylediğide tepkiside doğru, cevap verdiği mesajda tek bir tartım için uğraşma denilmiyordu, amatör çalışacaksan uğraş ama yapacağın şey bir tesiste falan çalışacaksa boşuna uğraşma deniliyordu,

bencede forumda birine yardım edilirken objektif kriterler ile şu sebepten başarılı olunmaz gibi yazılabilir , onun dışında yapamazsın edemezsin edebiyatı doğru olmaz.

Arkadaşlar bu topic in üzerinden bayagı zaman gecti fakat aynı konu ile yeni bir başlık açmak istemedim.Benim sorum şudur küçük ve hassas değerler ölçmek için yani 0-5kg arası gibi loadcell almam gerekiyor.Hatta bu loadcell in çıkışını alıp opamp ve adc ile işleme soktuktan sonra mikroişlemciye sokacam.Bunun için hangi loadcell "en uygunu" olur sizce?

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri