Mühürleme Nasıl Oluyor?

Paket şalter devrelerinde motor koruma röleleri neden kullanılmaz acaba bir yerde böyle bir yazı gördüm ama cevabını bulamadım _??

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
mühürleme olyını anladım fakat bu stop butonunu nc kontaklarına baglarsak nc normalde kapalı kontaktör enerjilenince kapalı kontagını açarak devreyi kesmez mi

Stop butonunu neden NC kontaklarına bağlıyorsun benim bildiğim kadarı ile böyle bir seye gerek yok

kolay bir sistem aslında normal konumu açık olan uçlarla yapıyorsunuz. biraz mantık yürütürseniz çözersiniz.

- - - Updated - - -

üzetrinde durun

stop butonun çıkşından kontaktörün açık kontana bağlantı yap açık kontağın çıkışından kontaktörün bobin ucuna bağlantı yaptınmı olay çzülür

arkadaşım neyin mühürlemesini yapacaksın onu belirtsen daha iyi yardım cı oluruz start stop devresinemi yoksa transfer panosuna mı yada vb devreleremi belirtsen daha iyi olur

Aman dikkat et bu mühürleme işini rezistans (buhar kazanarı) veya su pompalayan motorları besleyen kontaktörlere vs yapma

Paket şalter devrelerinde motor koruma röleleri neden kullanılmaz acaba bir yerde böyle bir yazı gördüm ama cevabını bulamadım _??

Forum istatistikleri

Konular
128,981
Kullanıcılar
451,182
Son üye
SkippeRR

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri