Mach3

Kart lpt'mi usb'mi

Programı kaldırdığında usbmove.dll dosyası silinmiştir. Onu tekrar mach3/plugin klasörüne atarsan sorun kalmaz
çok teşekkür ederim gina.
birde motor tuning e tıklıyorum acılmıyor sebebi ne olabilir acaba yardımların için çok sağol

çok teşekkür ederim gina.
birde motor tuning e tıklıyorum acılmıyor sebebi ne olabilir acaba yardımların için çok sağol
Programı tamamen kaldırıp yeniden kur belki düzelir. Programı kaldırdıktan sonra c sürücüsündeki mach3 kalsörünü sil tekrardan kurulum yap. Tabi program ayarlarının yedeğini al

Programı tamamen kaldırıp yeniden kur belki düzelir. Programı kaldırdıktan sonra c sürücüsündeki mach3 kalsörünü sil tekrardan kurulum yap. Tabi program ayarlarının yedeğini al

çok psoru soruyorum kusura bakmayın fakat şimdi , şimdi mach3 üzrinde tab tusuna baıp manuel kontroller gelince +x yönünde gitme veriyorum fayat - x yönünde gidiyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Y ve Z yönünde teslik var mah3 pogramıyla cnc zıt yönlerde ilerliyor buda problem oluşturuyor nasıl çözümleye bilirim

Arkadaşlar benimde birproblemim var.Mach3 cam yüklüyorum. Cycl start diyorum işliyor.

Bitince aynı cam programını tekrarlamak istiyorum ama başlamıyor. Cam programının sonuna

birime kodu falan mı eklemek lazım.

Mach3 te rewind ctrl+v yazan butona basarsan kod başa alınır.
Yok otomatik kendi alsın dersen gcode nin sonuna m30 eklemen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…