Made in Turkey !

Plc Yazılımımızın adı ne olsun?

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .
hayırlısı olur inşallah

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
adı plac (proğranabilir lojik analoğ kontrol) anlamında. hayıurlı mo0lsun

İlginize teşekkür ederim. Düşünceleriniz bizim için önemli. Yardımlarınızla bu zor kararı verdik. Plc sistemlerimizin adı Speed Plc olucak.
Türkçe isimler veya bizim seçtiklerimiz dışında önerilerde bulunanlar oldu. Ancak biz en çok oyu alan Speed Plc'yi seçtik. Zira isim seçerken en önemli kriterimiz arama motorlarında plc kelimesinde üst sıralarda çıkmaktı.
İsmin Türkçe olamayışı beni de üzdü. Ancak bu ürünü tüm dünyada satabilmek ismini Türkçe yapmaktan daha faydalı. Nasıl olsa tüm kullananlar ve müşterileri bunun Türk malı olduğunu bilicek. Ben oyumu fulcontrols'a vermiştim, ikinci oyu aldı ama seçilemedi.
Bundan sonra Speed plc denince akla Fultek gelir.

Yalnızca plc sistemize özel bir site hazırlaycağız. Pek yakında speedplc.com olarak ilk Türk plc sistemleri karşınıza çıkacak. Görüldüğü gibi isimleri seçerken alan adınında boşta olmasına özellikle dikkat ettik. Aksi taktirde başka bir sitenin reklamını yapıyor olurduk.

kelime haznemizde Türkçe kelime dışında bir kelime olmasın...
TUĞRA hakikaten çok güzel olur..
Tabiki karar sizlerin..

Hayırlı uğurlu olsun. Artık yardımı geçen arkadaşlara isim önerren arkadaşlara birer plc gönderirsiniz :)

Bu özelliklere uygun FullPAC olur düşünüyorum. Biraz acele edin. PLC lik işlerim var deneyeyim. hayırlı olur inşallah.

Desteği bizim vermemiz lazım arkadaşlar,ilk ürünleri almamız,ve ürün gelişimine katkıda bulunmamız lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,847
Kullanıcılar
450,950
Son üye
BERKEN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri