memurluğu bırakmayı düşünüyorum yardım???

Asil ben mumla özeli ariyorum
Özel setörde 1900 tl maaş veren kaç firma var sanıyorsun?Ayrıca 4 maaş ikramiyen de vardır!goodyear,pirelli,birisa gibi lastik firmaları yüksel maaş veriyor ama onlarda kadroya eleman almıyor işleri 1500 tl verdikleri taşeronlara yaptırıyor!İkramiye ve iş garantisi de yok!...

Özel setörde 1900 tl maaş veren kaç firma var sanıyorsun?Ayrıca 4 maaş ikramiyen de vardır!goodyear,pirelli,birisa gibi lastik firmaları yüksel maaş veriyor ama onlarda kadroya eleman almıyor işleri 1500 tl verdikleri taşeronlara yaptırıyor!İkramiye ve iş garantisi de yok!...
Gecen gündüzün de yok , dolayısıyla sosyal hayatın da olmuyor. Malzeme yok , takım yok , yok oğlu yok.. :)

İkramiye mi oda ne senden duyuyorum? Bulundugum yerde vardiya sistemi var evdeyim gece aryorlar gel diye bisikletle gidip bakip geliyorum para da almiyorum. Ama artik isi ögrendim telefonu acmyorum. Kumananda panolari çok bana a dan z ye ögrenebilecgim bir yol gösterin

Genelde kontaktörler tozdan işlev yapmiyor gecirmiyor ama bazen tam belli olmuyor calisip calismadigi

Asil ben mumla özeli ariyorum
Ozeli mumla arayan duydugum ilk insansiniz. Merak ettim acikcasi ozelde iken kosullariniz nasildi anlatir misiniz.
Ben ornek vereyim maasim cok tatmin etmemekle birlikte calisma kosullarim ozel sektor icin iyi denilebilir. Mesai bittikten sonra calismiyorum. Mesai bittikten sonra calismamak demek patronun cok cok iyi olmasi anlamina geliyor, cunku isciyi en basta konusulan saatte isten cikartan patron yok gibi birsey. Ama buna ragmen bir gun isim vardı disarida ve 10dakika erken ciktim diye patron laf söyledi. Ki genelde 5,10 dakika gec cikariz.
Neyini mumla aradiginizi gercekten merak ettim

Pire için yorgan yakılmaz, emeklilik yaşının bu kadar uzadığı , ekonominin bu kadar kırılgan ve ülkedeki belirsizliklerin çok olduğu ortamda resmi bir kurumda kadrolu iş bulduysan bunu bırakmamalısın. Üstelik devlet alımı az ve özel sektörde genel olarak yaptığı iş ağır şartlarda olmasına rağmen değer verilmeyen teknik bölüm mezunları için kamu büyük bir avantajdır.

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri