memurluğu bırakmayı düşünüyorum yardım???

özel sektörde daha beteri vardır amirinde cahili vardır sabret işini geliştir onlari başarınla sustur kaçmak çözüm degil başarman onları zaten susturacaktır

Gecen gündüzün de yok , dolayısıyla sosyal hayatın da olmuyor. Malzeme yok , takım yok , yok oğlu yok.. :)
Tüpraş taşeronlarından birinde işe girdim.Adamlar takım vermiyoruz takım verirsek maaşından para keseriz dediler.Kendi takımlarımı götürdüm çalışmak için!....

Tüpraş taşeronlarından birinde işe girdim.Adamlar takım vermiyoruz takım verirsek maaşından para keseriz dediler.Kendi takımlarımı götürdüm çalışmak için!....
Bu kadarini da duymamistim. Insan her gun yeni bir sacmalik daha ogreniyor. Takim vermemek nasil bir mantiktir. Adam elle mi kopartacak kabloyu, vidayi tirnagi ile mi sıkacak, kabloyu disiyle mi soyacak vs...

Bu kadarini da duymamistim. Insan her gun yeni bir sacmalik daha ogreniyor. Takim vermemek nasil bir mantiktir. Adam elle mi kopartacak kabloyu, vidayi tirnagi ile mi sıkacak, kabloyu disiyle mi soyacak vs...
Takım veriyorlarmış ama aylık 25 tl gibi bir ücret keseriz takımlardan diyorlar.Yani çalışacağın takımı sen kendin alıyorsun ve şirkete parasını ödüyorsun verilen maaş da çok yüksek tabi usta elemanın aldığı maaş 1300 tl+agi!...

abilerim allah hepinizin yardımcısı olsun hayırlı işlerle ve insanlarla karşılaştırsın,bulunduğum yerin sıkıntıları sizinkilere göre çerez gibi kalıyor ve bende bu sıkıntılardan şikayet ettiğim için utandım şimdi. allah sizlere daha iyisini nasip etsin

Forum istatistikleri

Konular
128,839
Kullanıcılar
450,935
Son üye
oqzknt

Yeni konular

Geri