Merhaba dunlop marka koşu bandı

taox

Üye
Dunlop marka koşu bandı aldim ikinci el cihazi aciyorum sorun yok elektirik geliyor ekran isiklari geliyor fakat start tusuna basinca geri sayim yapiyor 5 4 3 2 1 sonra calismiyor
İkinci defa aynisini yaptigimda direk sigortalari attiyoruz arizasi ne olabilir biryere takilma surtunme yok bosta cakistirdim kabloda sorun olsa fisa takinca atar sogorta yardim lutfen

Yazdığınız sorunuzu bir daha okuyup, kısa ve net olarak anlaşılır bir şekilde yazar mısınız,?
3 kez okudum. Yine bir şey anlamadım.

Satın aldığınız yere sormanız .

Montaj hatası kablolar sorunu olabilir .
Siğortamı atıyor yoksa kaçak akım rölesi mi ?
Siğorta atıyorsa kısa devre .
Kar atıyorsa kaçak .

Hata kodu vermiyor mu ?
Motorun çalıştığından eminmisiniz ?

-IGBT Arızası
-Motor arızası

Sürücü kartı tamire gidecek. IGBT değişecek, yanında diyot, zener vs arızalılar varsa yenilecek.
Motorda çıkartılıp, bobinajcı da kontrol edilecek. Motor yanıksa, yeniden sardırılacak.
Yenisi 4000-5000 TL civarı dır.

Son düzenleme:
Yazdığınız sorunuzu bir daha okuyup, kısa ve net olarak anlaşılır bir şekilde yazar mısınız,?
3 kez okudum. Yine bir şey anlamadım.
Tabi karisik yazdiysam kusura bakmayin
Kosu bandinin start dugmesine bastigimda sigorta atiyor

Son düzenleme:
-IGBT Arızası
-Motor arızası

Sürücü kartı tamire gidecek. IGBT değişecek, yanında diyot, zener vs arızalılar varsa yenilecek.
Motorda çıkartılıp, bobinajcı da kontrol edilecek. Motor yanıksa, yeniden sardırıla

-IGBT Arızası
-Motor arızası

Motorda çıkartılıp, bobinajcı da kontrol edilecek. Motor yanıksa, yeniden sardırılacak.
O zaman motorunda yanma ihtimali var diyotlar cok para tutacagini zannetmiyorum ama tahmini motor sarimi ne kadar tutar
Satın aldığınız yere sormanız .

Montaj hatası kablolar sorunu olabilir .
Siğortamı atıyor yoksa kaçak akım rölesi mi ?
Siğorta atıyorsa kısa devre .
Kar atıyorsa kaçak .

Hata kodu vermiyor mu ?
Motorun çalıştığından eminmisiniz ?
İkinci el aldim elektirik geliyor ekrana rakamlar cikiyor ama alttaki banti cevirme tusuna basinca sigorta atiyor

Motor sarım ücreti 2 bin TL civarı.
İgbt ve tahmini yan malzemeler 500 TL civarı.
Elektronik destek alacaksanız 500 TL işçilik alırlar. Tahmini 3 - 3.5 k gibi tutar
İkinci el aldim elektirik geliyor ekrana rakamlar cikiyor ama alttaki banti cevirme tusuna basinca sigorta atiyor
Ekranın gelmesi kartın İşlemci bölümünün çalıştığını gösterir.
Kartın diğer kısmı motor sürücü kısmıdır
Motor sıkışması, motorun bakımsız kalması, zamanında bandın yağlanmaması motorun ömrünü kısaltır/bitirir .
Sürücü transistörleri (igbt) arızalanır, belki etrafında bir kaç malzeme daha hasar alır .
Özetle durum bu ..
banti cevirme tusuna basinca sigorta atiyor
Motor yüke binince, Karttaki kısa devre olan parçalar, Şebeke sigortasını attırır.

Son düzenleme:
Motor sarım ücreti 2 bin TL civarı.
İgbt ve tahmini yan malzemeler 500 TL civarı.
Elektronik destek alacaksanız 500 TL işçilik alırlar. Tahmini 3 - 3.5 k gibi tutar

Ekranın gelmesi kartın İşlemci bölümünün çalıştığını gösterir.
Kartın diğer kısmı motor sürücü kısmıdır
Motor sıkışması, motorun bakımsız kalması, zamanında bandın yağlanmaması motorun ömrünü kısaltır/bitirir .
Sürücü transistörleri (igbt) arızalanır, belki etrafında bir kaç malzeme daha hasar alır .
Özetle durum bu ..

Motor yüke binince, Karttaki kısa devre olan parçalar, şebeke sigortasını attırır.
Cok tesekkur ederim vaktinizi ayirdiniz hakkinizi helal edin

Forum istatistikleri

Konular
129,279
Kullanıcılar
451,704
Son üye
healthcaregenconnect@gmai

Yeni konular

Geri