Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

netrasan bır soru ama cevaplamadan gecemiycem en neferet ettiğim yanı bilemedegim konular yada çözemediğim birsey cıktıgında kendimi öyle kaptırıyorumki günlerce çözmekle uğraşmaktan hiç birşey yiyemiyor halsiz duşuyorum meleğin zorluğumu yoksa benim zorlugummu bilemiyorum artık

Her insanın hata yapabileceğini unutan dar görüşlü insanlardan

çalışırken birilerinin izlemesi hele izleyen senden daha tecrübeliyse bildiğin işte elinin ayağına dolanması elektrikçinin işinin farklı meslek mensupları tarafından hafife alınması (aman ne var canım iki kablo değilmi) gibi mahallenin her türlü tamirini yapmak para isteyince suratların düşmesi en büyük mükafatın bir paket sigara olması oda bazen sen uğraşırsın bişey olmaz bilmeyen biri el atar o andada arızanın kendiliğinden olası tutar aha yaptım demesi gibi işler canımı sıkan etkenlerden bazıları :D

bilgisayar teknikeriyim iş dışında en büyük sıkıntı herkesin bilgisayarının illa bir sorunu vardır ve senin sihirli değnekle dokunup sorunu çözmeni beklerler zaten hayrına yapıyorsun 5 dakika denilen işler 2 saat sürer en az ve bitirmeden gitme şansın yok beceriksiz damgası yersin.

nefret edilenler: KLİMA nın sadece adını bilip başka hiç bir boktan anlmayan demircinin gelipte müşterinin yanında ahkam kesmesi şöyle olur böyle olur demesi...
sevilen yanı:müşterinin dönüpte demircinin söylediklerine ne diyorsun usta demesiyle valla ben ne kadar demir işinden anlıyorsam demirci usta da klimadan o kadar anlıyor herkes kendi işinde ahkam kessin dememle demircinin usuldan sıvışmasını seyretmek kadar zevkli bir şey yoktur...
not:bizzat 4 gün önce yaşanmıştır ehehehehhe:cool:

1:15 16 amper çeken bir klimaya Şebeke kablosu olarak 3*1.5 kablo çeken ve adına klimacı denilen embesil moronlardan
2:len olm bu kablo dayanmaz be denilence bende ustayım be abi bizde biliyoruz bu işi diyen kendini usta sanan gerizekalılardan
3:30 liralık kumandaya 300 lira bedel biçen vampir lerden
4:410 gazlı klimaya 22 gaz basıp abi bu klima soğutmuyor gel bi bakalım beraber diyen zeka özürlülerden
5:pencerenin altı dururken gidip yan duvara klimanın dış ünitesini asmayı becerenlerden
ve daha bunun giibilerden
NEFRET EDİYORUM BE ABİ......

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri