Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Gittiğim yerde fabrika ustası bana diyorki ustam bir anda durup dururken oldu... hiç ellemedik direk seni çağırdık... bu açıklama tam olarak en az 2 saat imizi alır:mad: biraz daha uğraşınca işçinin biri çıkar! ustam arkadaş makinanın üstüne çıktı, fan göbeğeine iğne tuttu kömürlere ve kömür yuvasına ondansonra oldu:mad::eek::eek: arkadaş fan kömür yuvasını pamukla temizledi, yağı sildi çok birikmiş:mad::eek: yeter başka bizim ustada panoyu biraz kurcaladı... bunları dinlerken içimden geçenleri siz düşünün! adamın gırtlağını sıkasım geliyor. giden saatlerime mi yaniim, patronun bu çocuk beceriksiz dediğine mi yaniim, durup duruken yaklaşık 5cm uzunluğundaki kömür yuvasının içinde pamuk bırakılmaz: :eek::eek: işte bunlara acayip uyuz oluyorum eeee tabi bu da servis fiyatını yükseltmem için en büyük neden :):):)

başarılı çalışmalar....

Evinde arıza çıktımı Servis yerine önce beni arayan komşu ve arkadaşlardan.
Teklif vereceğim projemi bir mail atayım bak hatam varmı diyen iş sahibi arkadaşlardan.
Kompanzasyonu rayına oturtamadık bir türlü bu hafta sonu beraber bakabilirmiyiz diyen iş sahibi arkadaşlardan.
40 yaşını aşmış ama elektrik bilgisi hala tabanda olan meslektaş mühendislerden.
Meslekle alakası olmayıp meslek hakkında bilrikişiymişcesine yorum yapanlardan.
SIKILDIM...

Ben korniş takmaktan nefret ediyorum Korniş lafını duyunca tüylerim diken diken oluyor. Uyuz oluyorum. Kendi işimde çalışıyorum iki yıldır (kendi kendime sözvermiştim kendi işimi yapmaya başladığımda asla korniş takmayacağım diye) en az otuz kez takmak zorunda kaldım. Lanet olsun ya....

aynen bende katılıyorum elektrikçinin işiymiş gibi görülüyor genelde böle kafandan aşağı toztoprakla banyo yapıosun

ben bir tekstil firmasında çalışmaktayım en nefret ettigim 1. mekanik ustalarının arızayı bulamayıp makinada elektrik arızası var diye arızadan sıyrılmak istemeleri (en güzelide mekanik arızayı bulup mekanikcileri mosmor etmek) 2. çıkış saatlerinde çıkan büyük arızalar 3. en gıcık olduğum işten anlamayan müdürlerin iş tarif etmesi (tavsiyeleri arasında bi okuyup üfleyelimmi de var)

ben bilgisayar sunucu sistemleriyle uğraşıyordum. elektriği kazanınca mecbur okuyoruz ama nefret ediyorum çok saçma sapan bişey. bana göre değil. datacenter'ları ve IBM sunucularımı özledim ben :(

S.a İyigeceler Uyku tutmadı saat sabsahın körü 5 Forumu allak bullak ettim gözlerim Hafiften kaymaya başladı bile Neyse Benimde uyuz olduğum noktalardan birisi ; Bir yere Misafirliğe gidilecekse Oraya boş gitmeyecen mutlaka multimetre,kontrolkalemi,pense gibi takım taklavat buluncak Bunu Çok uyuz oluyorum Herşeyi Biliyormuşum gibi Arızalardan su tesisatına kadar koşturmak deli ediyor ve Ayrıca Benim ilgilenmediğim arızalarda Benim bakmamım söylenmesi.. En iyisi Amele olarak tanıtmak kendini !

Hahahaa

ben bir tekstil firmasında çalışmaktayım en nefret ettigim 1. mekanik ustalarının arızayı bulamayıp makinada elektrik arızası var diye arızadan sıyrılmak istemeleri (en güzelide mekanik arızayı bulup mekanikcileri mosmor etmek) 2. çıkış saatlerinde çıkan büyük arızalar 3. en gıcık olduğum işten anlamayan müdürlerin iş tarif etmesi (tavsiyeleri arasında bi okuyup üfleyelimmi de var)

arkadaşım tekstilde bu sorunlar hep var ... bire bir aynı durumlara mağruz kaldım ve ancak 7 ay dayanabilmiştim... ALLAH yar ve yardımcın olsun... başka bir sektör bulabilirsen eğer hiç arkana bakma çünkü tekstilde her iş ACİİİİLLLL dir :mad::mad:

hepinize katılıyorum bende en nefret ettigim fabrikada vinçlere çımaktan nefret ediyorum
ama vinç bakımı yapıyorum ve ortam çok sıcak ve birde çok sıcakta vinçte arızasına bakmak sıcak demiyorum çünkü çok sıcak diyorum

ben belediyede çalısıyorum her işin acil olması ve başkan tarafından söylendiğinin söylenmesi nefret ettiriyor söyleyen adamı boğasım geliyor kafasını kprasım geliyor başkanın başka işi gucu yok lambanın yamukluğuna motorun sesine reaktif cezalra bakıcak bırakın arkadaş ya yemiyoruz artıkk....

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri