Mitsubushi Ac Servo Motor HF-KE73KW1-S100 Encoder Arızası

C@v!T

Üye
Yularıdaki markada servo motor okuyucu arıza verdi. Acaba parça değişikliği yapılabilirmi ?
IMG_9912.JPG
IMG_9911.JPG
IMG_9914.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
enkoderin arizali oldgunu nasil tesbit etttin? enkoder kablosu hareketli kanal icerisinden geciyor ise kirilma yapmisda olabilir ilk olarak enkoder kablonu test etmeni oneririm

enkoderin arizali oldgunu nasil tesbit etttin? enkoder kablosu hareketli kanal icerisinden geciyor ise kirilma yapmisda olabilir ilk olarak enkoder kablonu test etmeni oneririm
Kabloların akımlarını kontrol ettim. Herhangi bir kopukluk yok. İnvertör hata kodu veriyor encoder çalışmadığı içindir herhalde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın @C@v!T konu başlığınızı ve mesajlarınızı yazarken lütfen tümünü büyük harflerle yazmama ya özen gösterelim. Ben mesajlarınızı ve konu başlığınızı düzenledim. Tekrarı halinde yazdığınız mesajları silmek zorunda kalacağım. İyi çalışmalar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
129,145
Kullanıcılar
451,478
Son üye
ugur3377

Yeni konular

Geri