nem sensörü ve sabitleme

sayın itfaiyeci
istiridye mantarı hakkında bilgi sahibi değilim
kültür mantarını kurcalamıştım epey oldu
aklımda kalan nem ve sıcaklığın kültür mantarında önemli olduğuydu
uygun nem ve sıcaklık yakalanmaz ise mantarın üreme süresi uzuyor miktarı azalıyor şekli şemali de albeni gibi olmuyordu
mantarın ehli sizsiniz
çok hassas bir ortam istemiyor şartlar ne oluyorsa olsun kalite aynı ise
2 zaman rölesi 2 kontaktör Allah selamet versin hayırlı üretimler bol kazançlar...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kusura bakmayın elektrik işlerinde çok cahilim.. zaman rölesi ile zaman ayarlı priz farklı sanırım. röle ve kontaktör yerine kafamda 3 adet zaman ayarlı priz vardı. hatta 3'ünü bir arada birleştiren bir cihaz varmı diye düşünüyordum..

kusura bakmayın elektrik işlerinde çok cahilim.. zaman rölesi ile zaman ayarlı priz farklı sanırım. röle ve kontaktör yerine kafamda 3 adet zaman ayarlı priz vardı. hatta 3'ünü bir arada birleştiren bir cihaz varmı diye düşünüyordum..
Çok özür diliyorum benim acil çıkmam lazım :(
sizi elektrik ve otomasyonun uzmanlarına emanet ediyorum selametle....

Forum istatistikleri

Konular
129,007
Kullanıcılar
451,218
Son üye
emrah asrav

Yeni konular

Geri