nolur yardim

üstadlar. arkadaslar siz bu isin pirisiniz. bir arsa alicam iznik de.bu yuksek gerilim hatti mi?

• evet

Oy: 3 100.0%
  • hayir

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Arkadaslar yardim

Ekli dosyalar

• 2014-11-18 18.23.03.png
    2014-11-18 18.23.03.png
    970.2 KB · Görüntüleme: 56
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arsa hatlara kaç metre mesafededir.
hatlar müşterek mi (kısa aralık) yoksa nakil hattı mı (uzun aralık) hat arsayı %kaç oranda işgal ediyor. arsa bitişik nizam mı ayrık nizam mı
bunun gibi detaylı değerlendirmek lazım.

Direk arsanin icine kurulu abi. Ev olabilecek yere de ki 10 metre. Bir sonraki direk yaklasik 75 metre oyle sirayla sahil boyu gidiyo. Arsa ayrik nizam. Yaninda sag sol hicbirsey yok. Tam benim alicaam bolumde 500 m2 toplam arsa kurmuslar diregin birini. Kismete bak

hat ile ev arası 2 metreden fazla ise ve hat 34.5 og hattı ise hiç bir sorun yok.
bizim belediyede sizin durumunuzdan daha kısa mesafelerdeki parseller de denk geliyor. hat ile balkon mesafesi arası 2 metre 3 metre yapılar da yer alıyor. 10 metre fazlasıyla yeterli. içiniz rahat olsun. hiç bir sıkıntı olmaz.

hatta direk ve nakil hatlarından dolayı arsa bedelini düşürebilirsin :)

Forum istatistikleri

Konular
128,894
Kullanıcılar
451,038
Son üye
teknoinfo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri