oda termostadı

3elibrahim

Paylaşımcı üye
arkadaslar haftalık program yapabilecegim kaliteli bir termostat bilen varmı

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaslar haftalık program yapabilecegim kaliteli bir termostat bilen varmı
Ürün Detayları

Zaman ayarlı oda termostatı, ısıtma ve/veya iklimlendirme sisteminin tüm bir hafta boyunca kontrol edilmesini sağlar.

Kombi ile iletişimi kablo aracılığı ile olup özel bir yapısal ihtiyaç veya duvar işçiliği gerektirmemektedir.

Programlama özelliği sayesinde, Konfor Sıcaklığı ve Düşük Sıcaklık konumları haftanın istenilen günü ve zamanına göre ayarlanabilmektedir.

Genel Teknik Özellikler :

- Güç Kaynağı : 2 x 1,5 V LR6 alkalin pil
- Sıcaklık Ayarlama Aralığı : 8-35 °C
- Sıcaklık Ayarı : Dakikada bir kez
- Donma Emniyeti : 6 °C
- LCD Ekran
- Yaz / Kış Anahtarı (ısıtma / iklimlendirme)
- Tatil Programı

honeyvel dt 2000 kullan

bu konuya maddı yonden bılgı sahıbı olmak amacıyla bızde yazalım bu oda termostaları fiyatları nekadar kablosuz olursa haftalık aylık proğramlanabılenlerı ne kadar fiyat olarak

dostum 250 tl + kargo ile salus kablosuz haftalık programlı oda termostadı yolluyabilirim sana kablolularda 50 ile 150 arası degişiyor kalitesine gore

dostum 250 tl + kargo ile salus kablosuz haftalık programlı oda termostadı yolluyabilirim sana kablolularda 50 ile 150 arası degişiyor kalitesine gore

teşekkur ederım ben alici değilim yınede sağol benım amacım fiyatını oğrenmek seri üretim yapmaya değerse tasarım ve dızayn ını yapıp seri üretmeyı duşundum malum kiş sezonu zaman bol mesai bıtımı uç beş elektronikçi arkadaşim var onlara maddı destek amaçli iş çikarmak nıyetım

arkadaşım siemens bu tür ürünleri var 2 cihaz yolluyorlar sana birisi kumanda diğeri kontak olarak bu ikisi kablosuz haberleşiyor cihaz ile kontak arasında kabloya ihtiyaç var kumanda devresi kuru kontak

Forum istatistikleri

Konular
128,953
Kullanıcılar
451,143
Son üye
Bastonlu dede

Yeni konular

Geri