omron plc

intifda

Üye
arkadaşlar ben omron plc öğrenmek istiyorum bana türkçe döküman lazım şimdiye kadar çalıştığım firmada hep delta plc kullanıyordum.bundan sonrada omron kullanmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.birde bana yazılım proğramları lazın nerden ulaşabilirim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bence deltada kal. Omron pahalı delta iş görüyor fazlasıyla.....

arkadaşlar ben omron plc öğrenmek istiyorum bana türkçe döküman lazım şimdiye kadar çalıştığım firmada hep delta plc kullanıyordum.bundan sonrada omron kullanmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.birde bana yazılım proğramları lazın nerden ulaşabilirim

cx one programının adı öğrenci sürümü nette dolaşıyordu bildiğim kadarıyla -torrentini bulacaksınızdır illaki vuze diye bir program var onunla aratın nette bulamazsanız- ben de öğrenciyken onu kullanmıştım. Onun dışında ürünün datasheeti yetecektir zaten deltada programlamayı biliyormuşsunuz. Sadece bazı özel işlemler için bazı özel bitlerin set edilmesi lazım. (adc gibi özel işlemler) Bunlar da her ürünün datasheetinde var.

arkaşlar bana omron plc ile delta hmı programı nasıl yapılır yardımlarınız için şimdiden teşekürler

Forum istatistikleri

Konular
129,093
Kullanıcılar
451,398
Son üye
ilkercan00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri