On-grid güneş enerji santrali sıfırdan yapımı

Sağol abi. İşler de keyifsiz morallerde. Antalya'da nefes almayı 1 ay önce bıraktık. O derece. Eylülde nefes almaya başlarız.
Çalışırken bu sıcakların da olduğu dönemlerde, izin zamanlarında arkadaşlar arasında, "aklı olan yaylaya, parası olan sahillere" diye bir tekerleme üretmiştim.;)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Çalışırken bu sıcakların da olduğu dönemlerde, izin zamanlarında arkadaşlar arasında, "aklı olan yaylaya, parası olan sahillere" diye bir tekerleme üretmiştim.;)
turistik yerlerde yaşayanlar için hayat duble zor. millet tatil yapar, sen çalışırsın. sen tatil gününde, tatil filan yapamazsın çünkü tatil senin kesen bir numara değil bir kaç numara büyüktür. arada idare ederim dersin, yarına borçlanırsın. tatile gelen "rakı, balık, ayvalık" yapar. sen oturur uzaktan seyredersin. ben burada ne yapıyorum? millet tatilde barlar sokağı turu atıyor ben evde ptt.

turistik yerlerde yaşayanlar için hayat duble zor. millet tatil yapar, sen çalışırsın. sen tatil gününde, tatil filan yapamazsın çünkü tatil senin kesen bir numara değil bir kaç numara büyüktür. arada idare ederim dersin, yarına borçlanırsın. tatile gelen "rakı, balık, ayvalık" yapar. sen oturur uzaktan seyredersin. ben burada ne yapıyorum? millet tatilde barlar sokağı turu atıyor ben evde ptt.
Ustam o tarafı da var da ben sıcaklardan kaçınmak için söylemiştim. 2-3 ayı izinde/yaylada geçirmek sadece emeklilikte mümkün.;) Gerçi pandemi ile birlikte son zamanlarda bazı işler uzaktan da yapılabiliyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,130
Kullanıcılar
451,464
Son üye
bariskose625

Yeni konular

Geri