OTOMASYON FİRMASINDA ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR

sizin ülke derken......:(:(:(:(:eek::eek:???????[

sizin ülke veya benim ülke manasında demedim hepimizin ülkesi.sadece siz ülkenin içinde bulunduğu durumdan habersizsiniz demek istedim yanlış anlaşılma olmasın ülkenin suçu yok bu durumda sadece basiretsiz yönetimin suçu var ve halkımız bilinçli değil herkes hakkını savunsa inanın o şirketlerin bizlere ihtiyacı var yola gelecekler ama ülke olarak biz birlikte olamıyoruz olan ortada zengin olan şirket sahipleri biraz daha fazla kazanıyor,ben artık ümidimi kesdim yani anlayacağınız

haklısın birader eyvallah aynı şeyleri düşünüyoruz haklısın memleketin ne halde olduğunu anlamayan yada göremeyen o kadar çok insan varki bu şartlar altında umudunu kaybetmemek ne mümkün ki kafalar değişmesi lazım belkide insanların böle üç kağat düzeni hoşuna gidiyodur kim bilir hani derler ya biz türklerim bazı deyimleri şak diye oturur deveye bilmem ne insana bilmem ne yaraşırmış belkide öyledir haksızmıyım acaba saygılar hatam olduysa affola.....:)

abicim istabul bitik bırak 1800 lirayı 800lira alan adam takla atıyor ne diyorsunuz siz o uçuk rakamlar sadece şablon lafta kalır

sen çalışırsın 2500 tl ye eeeee tabi veren olursa sizin; ülkenin içinde bulunduğu o berbat tablodan haberiniz yok herhalde bulursanız 2500 e falan iş bana da deyiverin

1. Ülkemiz kesnlikle berbat bir tablo içerisinde değil.
2. Devlet sektörleri için verilen ödenekler kısıtlı olduğundan maaşlar düşük oluyor.
3. Teşvik ile yapılıp hiç bir ödeme yapmadan trilyonlar kazanan o kadar çok holding varki bunlar için söylenilen fiyatlar çok yüksek değil.

Kendini geliştirmiş bir teknik eleman usta-formen-teknisyen-tekniker-mühendis hiç fark etmez. Çalıştığı yere aldığı ücretin fazlasını kazandırır. Bunu nasıl yapar arıza giderilmesi her seviye için mümkündür fakat yetişmiş ve tecrübe kazanmış biri için arıza tesbit süresi çok kısa sürer. İşletmenin arızalar sonunda ne kadar hızlı devreye girmesi o kadar kazandırır.Bunun yanında verilen 3-5000 TL ücret bile sayılmaz.
Maaşı iş veren değiş işi yapan belirler kendinizi ucuza satmayın Meleğimizin kalitesini düşürmeyelim....LÜTFEN

Sevgili arkadaşım çok güzel şartlar belirtmişin bu kadar şartlara karşılık herhalde ücrette dolgundur.bu şartlara haiz olan kişi 3-3.5 tan aşağı çalışmaz herhalde ücrette öyledir lütfen belirtin.

ARKADAŞIM HELAL OLSUN TAM BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ YAZMIŞSIN

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri