Otomasyon yardımlaşma Whatsapp grubu

benide whatsap grubuna alırsanız cok sevinirim.

Merhaba,

Ben plastik sektöründeyim. Siemens plc ve sürücü üzerinde çalışıyorum. Beni de ekleyebilir misiniz.

Merhaba ;
Özel mesaj yolu hangi sektörde ve hangi bölümde çalıştığınızı yazıp göndermenizi rica ediyorum.
Şuanda Güncel olarak 190 kişilik bir grup olduğu için konu ile alakasız kişileri almamak adına bu şekilde ön bilgi istiyoruz.
İstanbul'da dağıtım lisanslı bir sanayide çalışıyorum gruba giriş yapabilir miyim?

Merhaba, beni de WhatsApp grubuna ekleyebilir misiniz ya da link yollayabilir misiniz rica etsem, Adana bölgesinde firmalara otomasyon malzeme satışımız mevcut olduğundan faydalı olacağını düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim

mekatronik mühendisiyim aktif olarak çalışıyorum

05368591689

Merhaba iyi günler ben Zeynep YAYAN Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Teknoloji Fakültesinde 2 sınıf öğrencisiyim plc alanında yoğunlaşmak ve uzmanlaşmak istiyorum ve kariyerimi bu yönde ilerletmek istiyorum esi elektronik otomasyon alanında staj yaptım otomasyon üzerine çeşitli motor sürücüleri sürmeye çalıştık ayrıca hyberloopta otomasyon alanında çalışacağım beni de WhatsApp grubuna ekleyebilir misiniz hem aktif olmak hem de bilgi sahibi olmak istiyorum otomasyon alanında çeşitli çalışmalarla
Merhaba ;
Özel mesaj yolu hangi sektörde ve hangi bölümde çalıştığınızı yazıp göndermenizi rica ediyorum.
Şuanda Güncel olarak 190 kişilik bir grup olduğu için konu ile alakasız kişileri almamak adına bu şekilde ön bilgi istiyoruz.
Merhaba iyi günler ben Zeynep YAYAN Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Teknoloji Fakültesinde 2 sınıf öğrencisiyim plc alanında yoğunlaşmak ve uzmanlaşmak istiyorum ve kariyerimi bu yönde ilerletmek istiyorum yazın esi elektronik otomasyon alanında staj yaptım stajda deltanın servo sürücüleri çeşitli markaların motor sürücüleri üzerine çalıştık onun dışında hyberloopta otomasyon alanında çalışacağım yarışmada beni de WhatsApp grubuna ekleyebilir misiniz hem bilgi sahibi olmak hem devlet daha aktif olmak isterim beni de ekleyebilir misiniz gruba

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,281
Kullanıcılar
451,712
Son üye
louygu

Yeni konular

Geri