pako şalteri nasıl bağlamalıyım

mutu75

Üye
ben bir evin tesisatına jeneratör bağlamak istiyorum. saatin çıkışına bağlayaçağım ama şalteri nasıl bağlayacağım bilmiyorum. 1 0 2 li olacak salter 1 konumunda iken normal enerjiden beslenecek 2 konumunda jeneratörden 0 da ise kapalı olacak sekilde. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
MCMCS-25225 Pako Şalter 2x25A 48x48mm 25125 Pako Şalter 1x25A 48x4mm bu iki şalterden birini öneririm sana, yapmak istediğin bağlantı çok zor değil ancak önemli olan jeneratör çalışırken şebekenin hem fazını hemde nötürünü ayıracak bir devre yapman onun için ikinci sıradaki şalter sana uygun iki kutuplu hem fazı hem nötürü keser bağlantısıda basit aldığın şalterin içinde şeması olacaktır birtarafı köprülüdür köprünün olduğu yere eve giden ucu şalterin 1 tarafına Şebeke 2 tarafına jeneratör.

Forum istatistikleri

Konular
128,948
Kullanıcılar
451,134
Son üye
Erkan79

Yeni konular

Geri