Panasonic PLC Programı

Merhaba Zinco

Lisans sorunundan kaynaklanan sebeplerden ötürü Panasonic Softwareleri sitemiz üzerinden paylaşımı geçici süreliğine yasaklanmıştır.

Panasonic ile görüşerek Türkiyede yaşanan bu soruna çözüm getirdikten sonra tekrar yazılımları paylaşmaya başlayacağız.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba Panasonic destek ;
Bende panasonic marka FP0-C16CP model plc var.Hangi yazılımı önerirsiniz, programlar lisanslımıdır? Ayrıca linklerin çoğuna giremedim bile yardımcı olmanızı rica ederim.
2.Durum easyview MT6050İ model HMI var. Yazılımı nedir ? Lisanslımıdır ?
PLC ve HMI bağlantı kablo şemalarını öğrenebilirmiyim.
Şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım..

Merhaba Bunyerdem

PLC programlama için FPWINPRO yazılımını size öneririm.Yazılımlar yurt dışında tek kullanıcı lisansı ile ayrı ayrı satılmaktadır.
Ancak Türkiye Savior firması Panasonic firması ile yaptığı anlaşmalar geregi tek bir lisans şifresi ile bunu bir çok kullanıcıya dağıtabiliyor.

Teşekkür ederim sayın panasonic destek

Sayın Ziyanew

Sorunuzu anlayamadım.Biraz daha detay verebilirmisiniz?

selam arkadaşlar bende kullanıcı adı ve şifre istiyorum verebilirmisiniz? şimdiden teşekkür ederim

malesef verdiginiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapamadım hata veriyor :(

Merhaba şifreleriniz doğru çalışıyor.Test ettim.

İsterseniz Savior Destek departmanını arayarak sorununuzun sebebini öğrenebilirsiniz.

Merhaba Sayın Panasonic Temsilcisi bende kullanıcı adı ve şifre istiyorum verebilirmisiniz? teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,848
Kullanıcılar
450,952
Son üye
Emre Aytekin

Yeni konular

Geri